Behind The Truth Full İndir Oyun indir

真实 幻象 / Hakikatın arkasında full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda.真实 / Gerçeğin arkasında - hiç internette bir yabancı tarafından aldatılıyor musunuz? Mevcut kolej kızın çıplak fotoğraflarını hiç gördünüz mü? Sen ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: 橙光 游戏

Publisher: 橙光 游戏

sürüm tarihi: 13 Şub, 2018

tür: eylem, rahat, görsel romanı, rpg, anime

Gerçeğin arkasında gerçekçilik tarzı bir bulmaca çözme oyunudur.

Sneak atış kazası ile başladı, eğitim için bir yer olması gereken üniversite kampüsü bir dizi vakada yer almaktadır. Bir gazeteci olarak, SuperPower'ınızı, komploun arkasındaki gerçekleri, adalet ve hayaliniz için öğrenmek için kullanacaksınız.

Haber malzemeleri toplamak için, elbise değiştiren mini oyun oynayarak kılık değiştirmeniz gerekir. Önümüzdeki tüm tehlikeler ve sizin için büyük sorumluluk sayesinde, sadece sizi ilerletebilecek yetenekleriniz ve bilgeliğinizdir.

Başka biriyle bağlantılı olan tüm karmaşık durumları çevreleyen smog'la kırılan ışık olabilir misiniz?

hepsi sana kalmış.

Görüşme sistemi

Davalar gerçekleştiğinde, yüksek özgürlük derecesi ile görüşme için bir arayüz açılır. Bir görüşmeci rolünü oynayacak ve tüm önemli haber materyallerini ve bilgileri mağdurlardan ve politikalardan toplayacaksınız.

Haber sistemi

Toplandığınız haber materyallerine erişmek, başlık için seçtiğiniz şeye bağlı olarak 1-3 haber raporu oluşturacaktır. Başkalarının haber raporlarınızdaki yorumlarını ve fikirlerini görüntülemek için tıklayın.

SuperPower

Sahnede mağdurların eşyalarını kazandığınızda, ölülerin hatıraları tetiklenir, davanın tüm sürecini tekrar oynatır. Önemli bilgileri toplamak ve gerçek cinayet kim olduğunu bulmak için yeteneklerinizi akıllıca kullanın.

borç verme süreci

Borç veren bir şirketten bir tüccar olarak oynayacaksınız, bir borç verme şirketinin teminatından iflas ettikten nasıl çalıştığını ve kampüs kredisinin risklerini ve karanlık sırlarını anlayacaksınız.

elbise değiştirme mini oyunu

elbise değiştirme mini oyun, soruşturmanız sırasında faydalı bilgileri daha iyi toplamanıza yardımcı olur. Daha etkili bilgi edinmek için uygun bir elbise seçmelisiniz.

Minimum: OS: WindowsXP, Vista, 7,8,10 İşlemci: 1GHz veya daha hızlı işlemci Grafikler: 512MB VRAM Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: WindowsXP, Vista, 7,8,10 İşlemci: 2GHz veya daha hızlı işlemci Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: 1GB VRAM Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
39
TELİF HAKKI İHLALİ