Beijing 2008 – The Official Video Game of the Olympic Games Full İndir Oyun indir

Beijing 2008 ™ - Olimpiyat Oyunlarının Resmi Video Oyunu Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te Cracked. Pekin 2008 ™ - Olimpiyat Oyunlarının Resmi Video Oyunu - Dünyanın en prestijli spor etkinliğinin rekabetçi ruhunu benimseyin ve ülkenizi sizin olarak temsil ediyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: eurocom

Publisher: SEGA

sürüm tarihi: 8 Tem 2008

tür: casual

Dünyanın en prestijli spor etkinliğinin rekabetçi ruhunu benimseyin ve ülkenizi en yüksek onur için rekabet ettiğiniz gibi temsil eder.

Oyun, bir saniyenin bir kısmının kazanma ve kaybetme arasındaki fark anlamına geldiği her olayın ince duygusal detayını yakalayan üstün grafiklerle çok daha eğlenceli ve daldırıcı bir olimpiyat deneyimi sunar. Yepyeni oyun mekaniğiyle zamanınızı, hızınıza ve koordinasyonuna meydan okuyan, yalnızca 38 otantik Olimpiyat etkinliklerinde ekibinizi zafer kazandırırken, kayıtları tek başına veya yedi arkadaşınızla birlikte kırmaya çaba göstereceksiniz.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: 38 Resmi Olaylar: Seçtiğiniz ülkeyi temsil eder ve on olimpik sporda onur için rekabet edin: parça ve tarla, su sporları, jimnastik, bisiklet, judo, masa tenisi, kano-kayaking ve daha fazlası. Derinlik içi kariyer ve rekabet modları: Günlük programınızı düzenleyin ve seçtiğiniz ekibinizi Olimpiyat Oyunları süresindeki 38 etkinlikte çeviklik, güç, dayanıklılık ve rekabet için hızla özelleştirin. Rekabet modunda, çevrimdışı tek veya çoklu etkinlikte meydan okumalarda üç arkadaşa kadar katılın. Yenilikçi oyun Oyna Mekaniği: Güç, zamanlama ve açının gerekli olduğu zaman bazlı bir sistem dahil olmak üzere tüm olaylar arasında çeşitli kontroller kullanın, burada güç, zamanlama ve açının, hızın arttırılması ve sürdürme becerisini gerektiren ritim tabanlı bir oyun ve hedefleme konusunda yardımcı olacak bir hedefleme sistemi . Global Çevrimiçi Yarışma: Ülkenizi seçin ve diğer ülkelerden gelen zorluklarla karşılaşın. Sergi etkinlikleri ve lider tabloları gibi çok sayıda çevrimiçi özellik, oyuncuların dünyadan önce kendilerini kanıtlamalarına izin verecek.

Minimum: Desteklenen OS: Windows XP İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz veya Eşdeğeri Bellek: 1 GB Grafikler: 6600 NVIDIA grafik kartı veya piksel gölgelendiricisi için destek ile ATI eşdeğeri 3 DirectX sürümü: DirectX 9.0c Ses: DirectX uyumlu Sabit Disk: 4 GB

Önerilen: Desteklenen OS: Windows XP / Vista İşlemci: AMD veya Intel çift çekirdekli işlemci Bellek: 1 GB Grafikler: 7800 NVIDIA grafik kartı veya ATI eşdeğeri DirectX sürümü: DirectX 9.0c Ses: DirectX uyumlu Sabit Disk: 4 GB Desteklenen çevre birimleri: klavye, fare, isteğe bağlı denetleyici (Windows için xbox 360 denetleyicisi önerilir)
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
148
TELİF HAKKI İHLALİ