Below Kryll Full İndir (v1.1.4) Oyun indir

Aşağıda Kryll full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kryll'in altında - Gerçek bir Explorer olun! Sürekli olarak güçlenirken ve yolda yeni yetenekler öğrenirken yüzlerce saat el yapımı içeriği keşfedin. Gerçekten bir tane var ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Team Kryll

Publisher: Team Kryll

sürüm tarihi: 7 Eyl, 2015

tür: eylem, macera, rpg, açık dünya

Aşağıda Kryll, çılgın maceralarla dolu büyük bir dünya!

Kalpte sıkı bir tek kişilik 2D platform-rpg, Aşağıdaki Kryll, geliştirici ve oyuncu maceralarından oluşan bir geniş, çevrimiçi, sürekli bir dünya.

daha güçlü büyür ve keşfedin, keşfedin, ayrıntılı hikayeler, bulmacalar, aksiyon, şaşırtıcı pixelart, müzikal kompozisyonlar ve yaratıcılıktan her türlü kreasyon ile karşılaştığınızda, kelimenin tam anlamıyla yüzlerce saat kalite oyununu bulabilirsiniz. Zaten, güne göre daha fazla macera yaratılarak.

Tamamen isteğe bağlı olarak, oyunun süper basit, ancak güçlü bir macera yaratıcısı, dünyanın oyuncu topluluğundaki herkes tarafından kolayca genişletilmesini sağlar.

Dünyayı, EPIC oluşturma maddelerine erişim ile içeriğiniz için sizi oynayabilecek, rütbe, yorum yapabilir ve ödüllendirebilecekleri kendi maceralarınızla genişletin!

Anahtar fetürleri: Gerçek bir Explorer olun, hiç büyüyen bir dünyayı gezmek ve çözmek Tek oyunculu bir dünyada tek oyuncu deneyimi - Oynarken etrafınızdaki diğer oyuncuları görün XP kazanın ve yolculuklarınızda size yardımcı olacak yeni güçlü yetenekleri öğrenin - daha fazla platform yetenekleri, oynarken etrafınızdaki oyuncular için çizim gibi, yetenekler ve sosyal etkileşimler Tecrübe için zaten yüzlerce saat kaliteli içerik var! Son derece basit ama çok güçlü 'Gördüğünüz şey, ne alırsınız' macera editörü - basit platform aracından gelişmiş mantık kapılarına ve tetikleyicilere her şey Yarışlar gibi olaylara katılın ve altın ve şeref için diğer oyunculara karşı yarışın Oyun sürekli gelişen - yeni bültenler daha fazla oyun mekaniği, daha fazla yetenek getiriyor ve geliştiriciye devam eden oyunun hikayesini sürdürüyor

Minimum: OS: Windows XP Bellek: 1 GB RAM Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 100 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 7 Bellek: 1 GB RAM Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 100 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ