BELPAESE: Homecoming Full İndir Oyun indir

Belpaese: HOMECOMING Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Belpa: HOMECOMING - Komik bir Indie Point & Amp; Pitoresk İtalyan Politikaları Hakkında Macera Tıklayın: HomeComing, 2B Noktalı ve AMP'nin ilk bölümüdür; amp; Tıklayın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Fazz Brothers

Publisher: Fazz Brothers

sürüm tarihi: 16 Ekim, 2017

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Peppe: Şimdi çok fazla anı paylaştığımız, biraz öpücük nasıl?

Sekreter: Güzel deneyin. Ama sana yardım etmeden önce şimdi gitmen gerekiyor!

Bu peppe yapımı İtalyan siyasetinden geçiyor. Daha sonra patronunun sekreterini "Bunga Bunga" hizmetleri ile karşılayacak ve geri ödeyecek.

O:

Hedefleri:

iyi, hayır. O barış içindir, erkek. Yıldızlararası savaşlar çok tehlikelidir.

hayır. Bu çok iş gibi geliyor.

Kesinlikle değil. Goriller bunu yaptığınızda sinirlenme eğilimindedir. Ve muhtemelen kıçında bir acı.

ne de. O sert nefes alamaz. Telefonda bile değil.

Hepsi hepsi, sadece onun annesini memnun etmek istiyor.

Sonunda onunla mı? Başarılı olacak mı? Mama'nın her zaman söylediği gibi, vaatlerle dolu bir serseri olmadığını kanıtlayacak mı?

Anahtar fetürleri: Tembel Bir kapüşon Bir Mama'nın oğlu Oldukça aptal Bir kaybeden. Dünyayı Marslılardan kurtarmak mı istiyor? Belki de bir gorilden bir damsal kurtarmayı tercih ediyor? Uzun, yanıp sönen, kirpiklerle güzel bir demeli kurtarmak istemediğinden emin misiniz? Sonra, belki de gücün karanlık tarafına hakim olacak mı? Bu eski CGA geeklerinden biri video oyunlarının altın dönemini yas tutar. Kendinizi ışıltılı yeni nesil problem çözücülerin (ne kadar coşkta) parlak bir örneği olarak düşünün. Yanal düşüncelerden korkmazlar, aslında hayal gücünüzü ve zor zamanlar boyunca yaşama yeteneğinizi parading konusunda heyecanlıyız. 2D puan ve grafik macera oyunu tıklayın. İngilizce ve İtalyanca'da oynanabilir. 2 karakterden fazla, ancak 1000'den az olan grafik macera oyunu.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2 GHz Çift Çekirdekli CPU Bellek: 2 GB RAM Grafikler: ATI Radeon HD 3400 Serisi, GeForce 9400 Serisi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 110 MB Mevcut alan Ses kartı: 16 bit Ek notlar: DirectX En son sürücülerle uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
67
TELİF HAKKI İHLALİ