Betrayal at Krondor Full İndir Oyun indir

Krondor Paketi'nde ihanet full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Krondor Paketi'nde ihanet - Krondor'da ihanet: Midkemia - Elflerin, cücelerin ve erkeklerin bir zamanlar, bir zamanlar elflerin, cücelerin ve erkeklerin yarıklar arasında yaratılamaz bir kötülüğü karıştırdığı bir bölge ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dynamix

Publisher: Activision

sürüm tarihi: {{'1997-07-31T00: 00: 00 + 03: 00' | | Tarih: 'LongDate': '+0300'}}

tür: rpg, dönüş tabanlı

Krondor'da ihanet: Midkemia - Elflerin, cücelerin ve erkeklerin bir zamanlar, zaman ve mekanda yarıklar arasında yaratılmaz bir kötülüğü karıştırdığı bir büyü ve antik büyü. Efsaneler, ustalık yaratıcısı olan pug adlı bir çocuğu anlatıyor. Arkadaşı Tomas, Valheru'nun ortaya çıkan zırhını koruyacak ve Elvandar'ın ordusunu Sethanon'daki son Titanik Savaşı ile savaşacak. Krondor'da ihanette, Ramar dünyasını dolaşarken RIFTWAR mirasındaki tamamen yeni bir hikayeyi deneyimleyin.

Antara'da ihanet: Antara'nın güçlü ve yardımsever imparatorluğu, yolsuzluk ve savaşın ağırlığındaki kırılmış durumdalar olarak, daha düşük bir kahraman, kendilerini imparatorluktaki en güçlü rakamları içeren sinsi bir gizemle karşılaştı.

Bu ihanet paketi iki oyun içerir: Krondor'da ihanet ve Antara'da ihanet.

Anahtar fetürleri: 1994 yılında yılın RPG olarak seçilen en klasik RPG'lerden biri Karmaşık bir siyasi, ekonomik ve kültürel sisteme sahip cilalı ve iyi tasarlanmış bir dünya

Minimum: Sistem: Windows XP veya Vista İşlemci: 1 GHz Bellek: 256 MB RAM Grafikler: DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı (DirectX 9 ile uyumludur)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
61
TELİF HAKKI İHLALİ