Beyond Dimensions Full İndir Oyun indir

Boyutların ötesinde full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Boyutların ötesinde, ilginç bir aksiyon-macera Roguelie Shooter'dır. Playstyle'ınızı randomize büyülere, evrimlere ve seviyelere göre birden fazla seviye elde etmek için.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Cool Frogs Studio

Publisher:

sürüm tarihi: 11 Mar, 2016

tür: eylem, macera

Boyutların ötesinde, çeşitli sanatsal stillerin, oyun mekaniğinin ve hatta boyutsal düzlemlerin kesiştiği ilginç bir aksiyon-macera Roguelie Shooter'dır. Sonuç, sizi koltuğunuzun kenarında bırakmayacak kadar eğlenceli bir eğlence ve keşif bir moshpit'tir.

Ölen bir dünyayı kaydet

Yıl önce, sihir kayboldu.

Öncelikle Teknolojik Konglomera, Magitech, yakın zamanda onu geri yüklemek için bir çözüm bulabileceklerini iddia etti.

sen bu çözüm.

Kendinizi büyülerle savun MagiTech size verir ve kendinizi dikkate almak için bir kuvvete dönüştürmek için ustalaşmayı öğrenin. Sihirinizi dünyanıza geri getirmek ve bildiğiniz her şeyi kurtarmak için yeni found becerilerinizi ve gücünüzü kullanın.

her seferinde benzersiz bir deneyim

Dinamik prosedürel içeriğin gerçek bir Smorgasbord ile, boyutların ötesinde her oyuncuyu farklı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim vereceklerinden emindir.

Anahtar fetürleri: Eylemlerinizin sonuçlarını yansıtan birden fazla sonu yaşayın Hızlı bir şekilde adapte olmayı öğrenin ve size verilen rastgele atanmış PowerSet'in en iyisini yapmayı öğrenin. Oyunun Mazelike Interiors aracılığıyla eşsiz ve ilginç seviyelerde yolunuza gidin. Kilitli olmayan karakterlerin heyecan verici bir listesi olarak keşfedin ve oynayın.

Minimum: OS: Windows XP SP2 + Bellek: 512 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 Bellek: 1 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
40
TELİF HAKKI İHLALİ