Beyond Space Remastered Full İndir Oyun indir

Oyun / 10 August 2016

Uzayın Ötesinde Remastered Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Uzayın Ötesinde Remastered Edition - Max Walker'ın gezegenlerin ittifakı ile bir sözleşme başlattığı ve hemen galaksi kapsamlı bir çatışmaya girerken yolculuğumuz başlar. Onun ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: SILESIA GAMES SP. z o.o.

Publisher: fişi dijital

sürüm tarihi: 16 Haz, 2014

Tür: Eylem, Simülasyon, Macera, Sci-Fi

nefes kesen bir uzay macerası

Uzay ötesinde, oyuncuları en karanlık arazilerde en iyi uzay operasına benzer bir damarda batıran son teknolojiye sahip bir 3d uzay atıcı oyunudur.

Gezegensel sistemlerin puanları, Nebulas ve Asteroid alanları keşfedin. Tamamen ayrıntılı 3D grafikler, büyüleyici, güzelce boyanmış boşluklar, muhteşem özel efektler ve işlenmiş parlamalar, ışıklar, güneş fişekleri ve yansımaları.

Hepsi bir ortam ama dinamik bir film müziği ve harika ses efektleri ile yoğunlaşmıştır.

Max Walker, bir galaksi kapsamlı bir çatışmaya giren bir uzayak maceracı ve pilot-for Pilot.

En büyük Hollywood engellemelerine layık olan epik bir alan Odyssey

Yolculuğumuz, Max Walker gezegenlerin ittifakıyla bir sözleşme başlattığında başlar ve hemen galaksi kapasiteli bir çatışmaya girer.

Misyonu, onu, birçok farklı rakiple savaşırken, birçok farklı muhalife ve korsan örümceği, siyasetçilerin, aldatıcı müttefikleri ve hırslı liderleri planladığını, tümü galaksinin yüzünü değiştirecek bir uzay destesinde dolaşacak.

İngilizce aktör-sesli diyaloglar ve cutscenes ile İngilizce olarak yerelleştirilmiş zengin ve büyüleyici hikayesi ile bu orijinal hikayeye dalın.

güçlü uzay uçlarının kontrolünü üstlenin

Geminizizi soyun, pilot becerilerinizi varil rulolarınızla gösterin ve "Gelen" uyarı sisteminize (gelen "uyarı sisteminizde tutulur ve Kuyruklular ve Rehberli füzelerde sallama ...

Hangar'da çok çeşitli gemilerin kilidini açın ve herhangi bir durumla yüzleşmek için onlarca olası kombinasyonlar oluşturmak için onlarca öğe arasında silahlarınızı, kalkanlarınızı ve afterkrörlerinizi seçin.

Akıllı düşmanlar

Minimum: OS: Microsoft Windows XP, 7, 8 İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2GHz / AMD Athlon 64 x2 Bellek: 2 GB RAM Grafik: 256 MB OpenGL 3.2 veya DirectX 10 uyumlu kart DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: Microsoft Windows 7, 8 İşlemci: 3.0 GHz çift çekirdekli veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512 MB OpenGL 3.2 veya DirectX 10 uyumlu kart DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
16
TELİF HAKKI İHLALİ