Bibi Blocksberg – Big Broom Race 3 Full İndir Oyun indir

Bibi BLOCKSBERG ™ - Büyük Süpürge Yarışı 3 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. BIBI BLOCKSBERG ™ - Büyük Süpürge Yarışı 3 - Bu sadece vahşi bir cadı ralli'nin başlangıcıdır: Bibi ve arkadaşları süpürgelerlerini eyerlendirir ve heyecan verici bir keşfedin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bağımsız Arts Software

Publisher: familyplay

sürüm tarihi: 18 Kas, 2018

tür: gündelik, yarış, simülasyon

Sonunda, burada yaz tatili geliyor! Ancak, beklentileri genç cadı bibi ve arkadaşları için oldukça korkunç, çünkü tüm aileleri bu yıl evde kalacaklar. Öyleyse Bibi, biraz sihrin yardımıyla gerçeğe dönüşebileceği heyecan verici bir fikirle ortaya çıkıyor: Transilvanya'nın bilinmeyen bölgeleri, Doğu ve hatta dinozorlar yaşında bile ölüm meydan okuyan bir süpürge çubuğu yarışı. Bu, vahşi cadı ralli sizin için başladığında!

8 farklı süpürgeden 1'i monte edin ve uçan becerilerinizi birçok riskli ve zorlu pistte gösterin. Ruhu bataklığında zarar görmemiş misiniz ve Frankenfein's Horror Hotel'de süpürgenizin üzerinde kontrol bile kaybetmeyecek misiniz? Her parça kendi benzersiz bir şekilde özeldir ve özel özellikleri oyunun etkisi olacaktır. Bu kısayollar, rampalar, hız pedleri ve çeşitli engeller içerir. Paketin önüne geçmek için gizli büyücülük iksirleri ve Daredevil manevralarını kullanın.

Anahtar fetürleri: 3 muhteşem dünyayla 12 zorlu parça üzerinde uçun Dinozorların yaşı boyunca hız, canlı Orient'i keşfedin ve Transilvanya'nın heyecanlarını ve titremelerini hissedin Farklı uçuş özelliklerine sahip 8 karakterden ve 8 süpürgeden birini seçin. 1-4 oyuncu için yerel çok oyunculu modlar: cadı ralli, tek yarış ve takım yarışı Bonus: 2 bonus parçasını açın ve yüksek ve bulutları ve hatta uzayda uçar

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Çift Çekirdekli: 2GHz Bellek: 512 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0a Depolama: 3 GB mevcut alan Ek notlar: Yerel çok oyunculu modlar Gamepad gerektirir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
68
TELİF HAKKI İHLALİ