Bio Inc. Redemption Full İndir (v1.01) Oyun indir

Bio Inc. Redemption full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. BIO A.Ş.: Redemption, yaşam ya da ölüm kararlarını aldığınız biyomedikal bir simülatördür. Kurbanınızı işkence etmek için nihai hastalığı yaratın ya da tıbbi bir takımın başı olarak oynayın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: drygin Studios

Publisher: drygin Studios

sürüm tarihi: 8 Mar, 2018

tür: Simülasyon, strateji

BIO A.Ş.: Redemption, yaşam ya da ölüm kararlarını aldığınız karmaşık bir biyomedikal simülatördür. Kurbanınızı işkence etmek için nihai hastalığı yaratın ya da tıbbi bir ekibin başı olarak oynayın ve umarım hastayı kurtarmak için bir tedavi buluyorum.

600'den fazla gerçek hastalık, semptom, teşhis testleri, tedaviler ve diğer tıbbi durumlar dahil, Bio Inc.: Ödeme korkutucu bir şekilde gerçekçidir. Sizi saatlerce büyülecek, sizi epik oranların mikroskobik dünyasına getirecek!

Dünya Çapında Mobil Hit Bio Inc.'in devamı olarak (15 milyondan fazla oyuncu tarafından keyifli), Bio Inc.: Ödeme, en gerçekçi ve görsel olarak çarpıcı tıbbi durum simülatörünü yapmak için yerden yeniden inşa edildi.

Yanınızı seçin

Bio Inc.: Ödeme, iki yeni kampanyayı içerir!

Ölüm'ü seçin ve karanlık tarafınızı, mağdurları rahatsız edici bir hastalık kombinasyonunu ve tıbbi durumların bir kombinasyonunu kullanarak sonlandırarak keşfedin.

Anahtar fetürleri: Belirli erkek / kadın hastalıkları ile cinsiyet seçimi. Multiplayer: Bir tarafı seçin, diğer oyunculara karşı gerçek zamanlı olarak çevrimiçi olarak savaşın ve merdiveni arttırın. Seks Ruleti: Özel hastalıkların kilidini açan yeni bir korunmasız seks ruleti. Hileler ve Sandbox Modu: Yeni tedavilerle denemek için SANDBOX modunu kullanın ve hastaya risksiz olarak test teorileri.

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 2.4 GHz çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 260 veya ATI 4850 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 2.5+ GHz Quad Core Bellek: 4 GB RAM Grafik: nvidia gtx 660 veya daha iyi, ATI 7950 veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
44
TELİF HAKKI İHLALİ