BioShock 2 Full İndir (Inclu ALL DLC) Oyun indir

Oyun / 03 April 2013

Bioshock® 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. BIOSHOCK® 2 - Orijinal BioShock olaylarından yaklaşık 10 yıl sonra, rapture salonları bir kez daha geçmişin günahlarıyla yankı. Atlantik kıyı şeridi boyunca bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: 2k Marin, 2K Çin, Dijital Extremes, 2K Avustralya, Feral Interactive (Mac)

Publisher: 2k, feral interactive (Mac)

sürüm tarihi: 9 Şub, 2010

tür: eylem, korku, atıcı, bilim-Fi, macera, rpg

Orijinal BioShock olaylarından yaklaşık 10 yıl sonra, rapture salonları bir kez daha geçmişin günahlarıyla yankı. Atlantik kıyı şeridi boyunca, bir canavar küçük kızlar kapıyor ve onları Denizaltı Rapture şehrine geri getiriyor. Oyuncular, Rapture'nin en ikonik denizcilerinin, büyük baba, büyük baba, BÜYÜK BADDY, Cevapları ve kendi hayatta kalmalarında görülmeyen bir düşmana seyahat ederken.

Bioshock 2'deki çok oyunculu, BioShock kurgusunun kökenlerini genişleten zengin bir ön prequel deneyimi sağlayacaktır. Rapture düşüşü sırasında, oyuncular, ilk önce orijinal BioShock'ta keşfedilen sualtı rapturunda önde gelen plazmit ve tonik sağlayıcısı olan Sinclilair Solutions için bir plazmid testinin rolünü üstlenir. Oyuncuların BioShock Toolset'in tüm unsurlarını hayatta kalacak şekilde kullanmaları gerekecek, çünkü BioShock deneyiminin tam derinliği rafine edildiğinde ve sadece rapture'da bulunabilecek benzersiz bir çok oyunculu deneyime dönüştürülmesi gerekiyor.

Anahtar fetürleri: Koruyucu denemeleri: Aramayı alıyorsunuz: Tenenbaum, Sofia Lamb'ın çılgın planına yardımcı olmak için, Tenenbaum umutsuzca, mümkün olduğunca çok Adam'ı çalmanızı sağlar. Koruyucu denemelerine girin: Silah ve plazmit ustanızı sınıra getirmek için tasarlanmış çılgınca savaş zorlukları. Her denemedeki amaç basittir: Küçük kız kardeşinizi Adem-Rich Corpse'ye götürün ve değerli Adam toplarken onu güvende tutun. Muhalefet, küçük kız kardeşinizin amacını yaklaştırın - saldırıdan kurtulur musunuz? Her deneme, üç benzersiz silah ve plazmid yükü bulunur, meydan okumayı taze tutar ve dördüncü bir bonus yükü, önceki tüm yükler tamamlandığında oyuncu alır.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, Windows 7 İşlemci: AMD ATHLON 64 İşlemci 3800+ 2.4GHz veya daha iyi, Intel Pentium 4 530 3.0GHz İşlemci veya daha iyi Bellek: 2GB Grafikler: NVIDIA 7800GT 256MB Grafik kartı veya daha iyi, ATI Radeon X1900 256MB Grafik kartı veya daha iyi DirectX®: DirectX 9.0c Sabit Disk: 11GB Ses:% 100 DirectX 9.0C uyumlu ses kartı veya onboard ses

Önerilen: İşlemci: AMD Athlon 64 x2 5200+ Çift Çekirdekli 2.60 GHz, Intel Core 2 Duo E6420 Çift Çekirdekli 2.13GHz Bellek: 3GB Grafikler: NVIDIA 8800GT 512MB Grafik kartı veya daha iyi, ATI Radeon HD4830 512MB Grafik kartı veya daha iyi Diğer Gereksinimler: İlk kurulum bir kerelik İnternet bağlantısı gerektirir; Microsoft Visual C ++ 2008 Çalışma Zamanı Kütüphaneleri, Microsoft DirectX dahil olmak üzere gerekli yazılım kurulumları.
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
25
TELİF HAKKI İHLALİ