Birth of Shadows Full İndir Oyun indir

Shadows® full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Shadows®'un Doğuşu - Eşsiz Rage Mekaniği ile Gölge Şövalye Olarak Oyna. Kampanya ve Co-Op Multiplayer. Güçlü harita editörü ile yeni içerik oluşturun.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Precision Games, LLC

Publisher: Precision Games, LLC

sürüm tarihi: 5 Kas, 2015

Tür: eylem, strateji, rpg

nişanlılığınızı kurtarmak için bir gölge şövalye karanlık sanatlarını öğrenin. Yerel kasabaları gezen bir veba nedenini keşfedin. Yenilikçi bir savaş sistemi kullanarak düşmanları öldürün ve kalabalıkları yok edin. Farklı yaratık türlerine karşı prestij, sihirli taşlar ve deneyim kazanarak karakterinizi kullanın. Kendi görevlerinizi ekleme seçeneği de dahil olmak üzere çeşitli içerik kullanarak yeni kurullar oluşturun. Bu panoları tek başına, internet üzerinden arkadaşlarınızla oynayın ve bunları başkalarıyla paylaşın.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Ücretsiz güncellemeler ile gerçek zamanlı rol yapma oyunu Erkek ya da kadın gölge şövalyesi olarak oynayın Yenilikçi bir tasarım kullanarak 16 yetenekli gerçek zamanlı savaş Eşsiz savaş sisi ve görüş hattı tasarımı gizemli bir atmosfer yaratır 32 farklı yaratık türüne karşı deneyim kazanın Strongholds, patronları ve görevleri tamamlayarak prestijinizi arttırın Muharebe yeteneklerini geliştirmek için mücevherleri topla Derin bir hikaye ve 100 görev ile tek oyunculu kampanya oyunu 6 oyuncuya kadar olan tek oyunculu ve ağ çatışması oyunları Yeni panolar oluşturmak için güçlü harita editörü 46 tamamen animasyonlu modeller ve çevre için çeşitli sanat eserleri 10 Güzel Orkestre Müzik Parçaları 100'den fazla özel ses efekti Oyun alanı, hareket ettirilebilecek pencerelerle geniş ve özniteliklerini değiştirebilir

Minimum: OS: Windows XP Bellek: 256 MB RAM DirectX: Sürüm 8.1 Depolama: 100 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
61
TELİF HAKKI İHLALİ