Bitsy Bits Full İndir Oyun indir

Bitsy Bits full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bitsy bitleri, eğlenceli bir sevgi dolu büyücü bir fare ile ilgili bir oyun, insanlarda bir kötülük büyüsü olan diktatör pırıltılarından sihirli araziyi savunması gereken Bitsy adında.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Marshall Latimer

Publisher: Marshall Latimer

sürüm tarihi: 29 may, 2018

tür: eylem, macera

Bitsy bitleri, eğlenceli bir sevgi dolu büyücü bir fare ile ilgili bir oyun, insanlarda bir kötülük büyüsü olan diktatör twinkle pırıltılarından sihirli arazileri savunması gereken Bitsy adında. Bu, insanların Twinkle Twinkle'ın kuralı etkisi altında kötü şeyler yapmalarına neden olur. Bitsy bit, büyüye olan tek bir bağışıklık. Bitsy, insanları güvenliğe taşımak için sihrini kullanmalı, böylece kömürlü büyüden etkilenmeyecek şekilde, kalesinde yaşayan parıldayanlardan yeterince uzaktalar. Seviyelerin sonundaki ana bitleri toplamak, tüm kötülüklerin alanını temizler ve twinkle kalelerinde bir usta bit toplama, parıldayanlığın kalesini temizler; harf harf kodlamak. Twinkle, ana bitlerin gücünü, büyüsünü güçlendirmek için kullanır, çoğu ana bitki mavi renk verir. Sonuç olarak, Twinkle, bu zamanın önünde, kalelerini ana bitlerin etrafında inşa etmiş, böylece her bir kalenin en üst katın içinde dış ve üstünden bir üst katta olmaları, efendinin tek yolu bitti. Master bitlerini etkinleştirmek için yıkıcı zorlukların tabanından sonra her bir kaleye katlanır.

Bitsy bloklarında, 4 ayrı bireysel nesneyi kontrol edersiniz (genellikle oyunda bu sefer oyunda bulunan seviyelerdeki blok varlıklar şeklinde). Bu nesneler birbirinden kaybolur ve bir şekil değil, bir araya gelen, bir araya getiren, birlikte hareket eden ve bir araya gelecek olan bağımsız nesnelerdir. Ancak, bir nesne yerçekimi nedeniyle başka bir nesneye dokunduğunda, oyuncu bu nesnelerin kontrolünü kaybeder ve yerçekimi ile düşmeye devam ederler. Bu nesneleri temizlemek için aynı nesnenin 3'ünü bir arka arkaya eşleştirin. Ancak, ne kadar zor olursanız olun, kazanamazsınız, sadece bu oyunda kaybedersiniz. En yüksek puan en iyi puandır.

Bitsy Shuffle'da, 4 yönlü pusulası boyunca tahtadaki diğer nesneleri taşıyabilen bir tahtada bir kareyi kontrol edersiniz. Kuruldan düşen nesneler yerine, bunun yerine diğer tarafa taşınırlar. Bu nesneleri temizlemek için aynı nesnenin 3'ünü bir arka arkaya eşleştirin. Ancak, ne kadar başarısız olursanız olun, kaybedemezsiniz, sadece bu oyunda kazanamazsınız. En düşük puan en iyi skordur.

Minimum: OS: 8.0 veya daha yüksek, ancak en büyük olasılıkla 8.1'den önce çalışacak İşlemci: Intel (r) Pentium (r) CPU N3540 @ 2.16GHz Bellek: 1814 MB RAM Grafikler: Intel (R) HD Grafikler Depolama: 602 MB Mevcut alan Ses kartı: Realtek Yüksek Çözünürlüklü Ses Ek notlar: 2010 yılında ortalama dizüstü bilgisayar ayarları.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
76
TELİF HAKKI İHLALİ