BLACK DAY Full İndir Oyun indir

Black Günü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Black Günü, ekipman, yer, zorluk ve ... gibi farklı değişkenleri ayarlayarak oyun deneyimini kişiselleştirmenizi sağlayan tek bir oyuncu Sandbox taktiksel atıcıdır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Helios Üretimi

Publisher: helios prodüksiyonu

sürüm tarihi: 18 Eylül, 2017

tür: eylem

Black Gy, ekipman, yer, zorluk ve türde düşmanca karşılaşmalar gibi farklı değişkenler ayarlayarak oyun deneyimini kişiselleştirmenize olanak sağlayan tek bir oyuncu Sandbox taktiksel atıcıdır. Eğlenceden farklı senaryolar tasarlamanıza olanak tanıyan özelleştirme seçenekleri, seğirmenin bile ölümünüze neden olabileceği infiltrasyon misyonları.

Özellikler

*** SinglePlayer ***

*** İlk kişi veya üçüncü kişi görünümü ***

*** üç oyun modu: spec ops / fraksiyonlar Savaş / Apocalypse ***

*** ** Benzersiz ve açık haritalar *** Geniş açık dünya haritalarında egzotik manzaralara yol açın, ortaçağ kalesine saldırın ya da bir yerleşim bölgesine sızdırmaz. Nasıl devam edeceğine karar vermenizi sağlayan çeşitli ve benzersiz ortamlar.

*** sınırsız oyun *** Çok sayıda seçenek kullanımınızdır, böylece oyunu nasıl istediğinizi tweak yapabilirsiniz, oyunculara her seferinde benzersiz bir deneyim veriyor.

*** Farklı misyon düzenleri *** Gizli uyarınlığın öldürülmesi, rehineleri kurtarın, Radyo kulelerini yok edin, Intel'i alın ...

*** Silah ve ekipman *** Daha sonra 25 silahla (saldırı, keskin nişancı tüfeği, tabanca ...) ve çok çeşitli patlayıcılar (EMP, Frag, Flashbang ...), ekipmanınızı oyun stilinize uyarlayın.

*** karakterler özelleştirme *** Karakterinizin ve takım arkadaşlarınızın kıyafetlerini özelleştirin

*** Oyun Zorluk Özelleştirme *** 20'den fazla özelleştirilebilir seçenekler İstediğiniz şekilde zorluğunu ayarlamanızı sağlar (AI algılama, düşmanca kuvvetler, ekipman, sağlık ve çok daha fazla ...)

*** Sürükleyici infiltrasyon *** Reçine uçağı, kapak sistemi, engellerin üstünden atlamak, sualtı yüzmek, cesetleri gizlemek, gizlicek saldırıları ve sürükleyici bir deneyim sunmak için diğer birçok eylem.

*** Takım arkadaşları *** Yalnız mücadele etmeyin ve kadramanıza komuta edin.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7/8/10 (64-bit) İşlemci: Çekirdek I5 (3GHz) Bellek: 8 GB RAM Grafik: 2 GB RAM kartı (DirectX 11) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 39 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7/8/10 (64-bit) İşlemci: Çekirdek I7 + (4GHz) Bellek: 16 GB RAM Grafikler: 4 GB RAM Kart (DirectX 11) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 39 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

megaup

part 4

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

meganz

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

uptobox

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

google

part 1

google

part 2

google

part 3

google

part 4
84
TELİF HAKKI İHLALİ