Black Home Full İndir Oyun indir

siyah ana sayfa full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Black Home - Bu karanlık ve heyecan verici macera ile Warfare Studios'tan 16 bit RPG iyiliği. Manastırın gizemini çözebilir misiniz? İçindeki bilinmeyen terörleri cesur, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Warfare Studios

Publisher: Aldorlea Games

sürüm tarihi: 7 Ağu, 2015

tür: rpg, gündelik, macera, dönüş tabanlı

açıklama

Black Home, tarafından yayınlanan

Aldorlea oyunları

, savaşçılardan biri olan en rafine oyunlardan biridir ve büyüleyici bir koyu masalı ve ürpertici, iyi detaylı bir atmosfere sahiptir. Aynı zamanda ile birlikte en popüler oyunlarından biridir.

vagrant kalpleri

Ölümsüzlük Külleri

ve

valiant

Not: Ekran modları arasında geçiş yapmak için, Alt + Enter tuşlarına basın.

Hikaye

Sevdiklerinizin görüntüsü senden önce duruyor. Yağmur, bu kadar sertleşir, ve yıldırım, daha önce durduğunuz 3.Yağın kararmış pencerelerini aydınlatmak için yanıp söner.

Bu harabe labirentinde, sevdikleriniz, kaybolmuş, kapana kısılmış ve yalnız. Kimse yardımınıza gelmez. Hiç kimse size herhangi bir destek veya silah veya araçlar sunmayacak, kendinizi bulmalısınız.

Manastırın gizemini çözebilir misiniz? İçindeki sırları ortaya çıkarabilir misiniz? İçindeki bilinmeyen terörleri cesaretlendirin, gizli odaları ve gizli odaları bulun ve güneş doğmadan önce gizemli geçmişin kilidini açın ve canlı çıkabilirsiniz!

buharda mevcut olan Aldorlea tarafından en çok satan oyunlar

Millennium

asguaard

Moonchild

Kız arkadaşı kurtarma

vagrant kalpleri

yenilmez

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7/8 İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 128 MB RAM Grafikler: DirectX 9.0 uyumlu DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
68
TELİF HAKKI İHLALİ