Blackfaun Full İndir Oyun indir

Oyun / 27 Ekim 2016

Blackfaun full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Blackfaun, zorlu savaş ve tekrarlanabilirlik içeren RPG elemanlarına sahip hızlı tempolu bir Roguelie'dir. Oyuncular, onun değerini kanıtlamak için gizemli bir arayışla görevli bir faun'a katılıyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: vahşi tahmin yazılımı

Publisher: vahşi Guess Software

sürüm tarihi: 26 Ekim, 2016

tür: eylem, rpg

Blackfaun, RPG elemanlarına sahip hızlı tempolu bir Roguelie'dir, beceri tabanlı, zorlu savaş ve tekrarlanabilirlik ilkeleri üzerine inşa edilmiştir.

Oyuncular, ailesi tarafından verilen gizemli bir görevle görevlendirilen bir faun'a katılacaklar. Onu tacı olan mirasça olarak değer vermek için, kendini keşfettiği yolculuğundaki affedilmeyen, rastgele üretilen zindanlarla yola çıkması gerekir. Yol boyunca, 100'den fazla mekaniğe ve binlerce ek stat varyasyonuna sahip inanılmaz çeşitli güçlü eşyaları ortaya çıkaracaksınız. Zayıf yönlerinizi sömürmek için gelişmiş taktikler ve yetenekler istihdam eden kurnaz ve acımasız düşmanlara karşı savaşacaksınız.

Her oyundan farklı bir deneyim sunan Blackfaun, sağlam eğlenceli, yoğun bir mücadelenin sağlam bir temeli üzerine inşa edilmiş eşsiz bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Favori oyunlarımızdan bazılarından ilham çizme, Blackfaun, canlı renkler, temiz karakter tasarımları ve tamamen sürükleyici bir deneyim için zengin bir orijinal film müziği ile zindanları hayata getirecek.

Kırk benzersiz düşmanlar ve patronlar

zayıf yönlerinizi sömürmek için gelişmiş taktikler ve yetenekler istihdam eden kurnazlık ve acımasız düşmanlar yoluyla savaşın.

İşlemsel olarak oluşturulan zindanlar

Kendini keşfetme yolculuğunda Eri'ye yardım ederken affedilmeyen, prosedürel olarak oluşturulan zindanları keşfedin. Her bir oyundaki yeni düzenler yaşarken, Blackfaun'un sonsuz saatlerinin tadını çıkarın.

Çok çeşitli farklı ürünler

Yol boyunca, 100'den fazla mekaniğe ve binlerce ek stat varyasyonuna sahip inanılmaz güçlü eşyaların çeşitli olduğunu ortaya çıkaracaksınız.

Orijinal hikaye ve film müziği

ERI ile estranted kardeşi arasındaki ilişkiyi açın, her karakter olayların bakış açısını paylaştığından. Gizemli yolculukları zengin ve orijinal bir film müziği eşlik ediyor.

Minimum: OS: Windows XP, Windows 7, Windows 8 İşlemci: Çift Çekirdekli 2.0 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA 400 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows XP, Windows 7, Windows 8 İşlemci: Quad Core 2.5 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 400 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
27
TELİF HAKKI İHLALİ