Bladed Fury Full İndir (v1.0.1820) Oyun indir

Bladed Fury Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bıçaklanmış Fury - Antik Çin'de yer alan bir aksiyon oyunu, oyuncular bağımlılık yapan deneyimler kazandıran benzersiz Çince geleneksel sanat tarzı ve ses tasarımı.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sonraki Studios

Yayıncı: Sonraki Studios

sürüm tarihi: 18 Aralık, 2018

tür: eylem, macera, rpg, gündelik, kesmek ve slash, anime

Bu, Çince tarihi, mitolojiyi karışımda gerçeküstün bir çizgi ile olan mitolojiye dayanan klasik bir Çin fantezi 2D aksiyon oyunudur.

hikaye arka plan

Savaşan Devletlerin başlangıcında, Qi'nin Duke Kang'ın altındaki bir memur olan Tian, ​​Dükü öldüren, Ji'yi, genç prenses ve Shu, Yaşlı Prenses'i ev tutuklaması altında koyan bir tuzağı belirledi. Bu etkinlik, Tian ailesini Qi'nin cetveli olarak kurdu.

Ji adalet almaya çalıştı, ancak defalarca başarısız oldu. Yolculuğunda, Hou Yi ve Jingwei gibi antik tanrılarla karşılaştı, ruh şeridinin güçlerini almasına yardımcı olan ve sonunda başladığını bitirmek için saraya geri döndü.

toz yerleştikçe, JI bunun yeni bir dünyanın başlangıcıydı ...

Özellikler

- Gizemli Çin unsurları ile benzersiz sanat tarzı.

- Sıvı savaş deneyimi ve öğrenmesi kolaydır, ancak ustalaşması zor.

- Ruh Şerit Sistemi derinlik ekler ve yüzeyi değiştirir, savaş daha heyecan verici hale getirir.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1 / 8.1 / 10 İşlemci: I3 kumlu köprü çift çekirdekli veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 660 Depolama: 3 GB mevcut alan Ek notlar: Denetleyici önerilir

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1 / 8.1 / 10 İşlemci: i5 kumlu köprü çift çekirdekli veya eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 960 Depolama: 3 GB mevcut alan Ek notlar: Denetleyici önerilir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
78
TELİF HAKKI İHLALİ