Blasted Fortress Full İndir Oyun indir

BASKED kale full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Blasted Fortress - Kabilenizi savunmak için saldırılar; Voodoo Magic'i kullanın ve kalelerden ayrılmak için büyük bir savaş. Oynamıyorsanız, mevsim değişebilir ve gelebilirsiniz ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dapper Doine

Yayıncı: dapper swine

sürüm tarihi: 20 Kas, 2013

tür: casual, eylem

Özet

Püskürtme Kalesi, Vudu Sihri ve Kaynak Yönetimi ile Fizik Tabanlı Kale Saldırı Oyunudır. Oynamadığınızda, Seasons değişir ve kaynaklarınızı desteklemek için uzaktayken ya da hediyelerken meydana gelen afetler tarafından karşılanabilir.

Daha yaratıcı bir şekilde eğilirseniz ve oyuna daha fazla içerik eklemek istiyorsanız, yerleşik bina editörünü kullanarak kuşatmaya kendi binalarınızı bile oluşturabilirsiniz.

Oyunda, her birinin stratejinizdeki bir nişi doldurabilen yeni cephane türlerinin kilidini açacaksınız - zorlu patlayıcı top mermilerinden, bloka giren ve havaya uçuran acımasız patlayıcı top mermilerinden.

% 100 ücretsiz güncelleme sağlamaya adadık, bu yüzden bizimle katılın ve yeni içerik çıkardıkça arzularınızı tartışın.

Oyun özellikleri

Yeni buhar özellikleri

Anahtar fetürleri: Fizik ve mistik bir mühimmat çeşitliliğini ateşleyebilecek güçlü bir topun yardımıyla fizik etkin olan kaleleri ezin 70'den fazla rastgele binalar, bir kuşatma sırasında yolunuza girecek ve bina editöründe özel seviyeleri kaydederek rastgele rotasyona daha fazlası eklenebilir Zaman sınırını artırmak veya azaltmak için bir zorluk seviyesi seçin ve istediğiniz zorluğa gerçekten uyum sağlamak için küçük, orta veya büyük bir bina arasından seçim yapın Mana'ınızı Voodoo Spells dökmek ve Sieges'i tamamlayarak ve tesviye ederek güçlü pasif bir yükseltme kazandırmak için tekrar doldurun. Kasonuzu çalınmış altınla doldurun, yağmur yağdırın! Hızlı altın kazanmanıza izin veren bir minibam, yolda ikisi daha fazla. Buhar için birçok özel değişiklik ve ilaveler yapılmıştır! Yeni haritalar yerleşik, toplam tutarı 100'den fazla getirdi

Minimum: OS: Windows XP veya daha yeni İşlemci: Intel Core 2 Duo E6750 veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 8600 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ek Notlar: Laptop donanımı, benzer şekilde işaretlenmiş masaüstü donanımından daha az güçlü olabilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
58
TELİF HAKKI İHLALİ