BlockAid Full İndir Oyun indir

blockaid full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. BlockAid - Koruma, eğitim ve geçim etrafında temalı olmayan bir piyon akışına güvenli geçiş sağlamak ... için bu minimalist puzzler.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sega Hardlight ™

Publisher: SEGA

sürüm tarihi: 26 Tem 2016

tür: casual, strateji, bulmaca

blockaid, yükseltilmiş blokların labirentiyle piyonlar için güvenli geçiş sağlayan minimalist bir puzzle oyunudur. Koruma, eğitim ve geçim etrafında temalı aletleri yerleştirerek blokları indirirsiniz ve bu piyonların diğer tarafa geçmesi için bir yol oluşturmasına yardımcı olun.

koruma

Bu kırmızı blokları, bir piyon 0 yüreğine ulaştığında, bu kareye adım atan her piyon için ek kalpler sağlamak için yerleştirin.

Eğitim

Bu mavi karelerden birinde adım atan her piyon için ek dönüşler kazanın, devam edebilmeniz için dönüşlere ihtiyacınız var.

geçim

Bu sarı blokların daha fazlasını eklemek, puanınızı artırmaya yardımcı olur.

Özellikler

Savaş Çocuğu

Yardımın bir parçası olarak yaratıldı: oyun derlemesi.

Krediler

Anahtar fetürleri: Hayır kurumunun çabalarını desteklemeye yardımcı olmak için 4 günden az bir şekilde yapılmıştır. Öğrenmesi kolay, usta oyun zor Basit ama rahatlatıcı görseller ve film müziği Çevrimiçi liderlerde dünyaya puanınızı gösterin Ash Morgan Chris Southall David Rodriguez David Smithson Jak Marshall Joel Atkinson Jon o'connor Lawrence Barnett Louis macan Matlan Nick Adams Tony Nguyen Yordan Gyurchev

Minimum: OS: Windows XP, 7, 8, 10 İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DX9 ile Grafik Kartı (Shader Model 2.0) Yetenekleri DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ