Blood & Gold: Caribbean! Full İndir (v2.080 & DLC) Oyun indir

Oyun / 10 December 2015

kan ve amp; Altın: Karayipler! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kan ve amp; Altın: Karayipler! - "Caribbean'ün önceki tüm sahipleri için ücretsiz, çok sayıda yeni ekleme ve iyileştirmelerle orijinal oyunun elden geçirilmiş versiyonu. Ücretsiz DLC ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Snowbird Games

Publisher: Snowbird Games

sürüm tarihi: {{'2015-12-10T00: 00: 00 + 02: 00' | Tarih: 'LongDate': '+0200'}}

tür: rpg, eylem

Çok fazla yeni ekleme ve iyileştirmeler ile orijinal oyunun elden geçirilmiş versiyonu, "Karayipler!" tüm sahipleri için ücretsizdir.

Ücretsiz DLC "Tüm Eller Ahoy!" içerir

kan ve amp; Altın: Karayipler! 'XVII Century Caribbean'ın korsan döneminde belirlenen ekonomik strateji ve açık dünya RPG'nin karışımıdır. Oyun, önemli ölçüde geliştirilmiş Mount & Amp; Blade: Warband Engine.

Kendi rolünüzü karar verin ve Kan ve AMP'de kendi maceranızı oluşturun; Altın!

ormandaki savaşlara uğrayanlar, zengin şehirlerdeki baskınlar ve düşman gemilerini yakalayanlar, bir korsanın yolunu seçebilir ve kendi kılıcının yardımı ile üstüne yükselecek bir paralı askeri.

'finansal planlama' kelimelerinden korkmayanlar, bir tüccar ve işadamı yolunu seçerek büyük fırsatlar yapmak ve işletmelerini genişletmekten zevk alabilirler. Hangi yolu seçtiğiniz yoldan güç ve servet elde edilebilir.

Anahtar fetürleri:

Minimum: Sistem: Windows Vista / 7 / 8 / 10 İşlemci: Intel Core Duo 2.0 GHz veya AMD Athlon 64 x2 3600+ Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 295 veya AMD HD 4870 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses: Doğrudan X uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
16
TELİF HAKKI İHLALİ