Blood of Old – The Rise to Greatness! Full İndir Oyun indir

yaşlı kanı - büyüklüğün artması! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yaşlı kan - büyüklüğün artması! Çok erken gelişme aşamalarında, işler kırılacak, bazı şeyler kaldırılabilir veya değiştirilebilecek şeyler eklenecek.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, macera

yaşlı kanı - büyüklüğün artması! Awstudios tarafından geliştirilmiştir ve tarafından yayınlanır. 19 Mayıs 2017'de piyasaya sürüldü.

Eski, indie, RPG elemanları ile strateji oyunu, derinlemesine bir hikaye ile.

UYARI !!!

Bu oyun çok erken gelişme aşamalarında, işler kırılacak, bazı şeyler çıkarılacak veya değiştirilebilecek şeyler eklenecek. Lütfen bunu tamamen anladığınız ve oyunun geliştirilmesinde aktif olmak istemiyorsanız lütfen bu oyunu satın almayın ya da oynamayın!

Anahtar fetürleri:

  Baban hasta, ona baskın olduğunu hatırlayabileceğiniz ve hareket edemediği sürece hasta. Arazileri fakir bir devlete düştü. Sadece yaş geldin, sorumluluk şimdi, toprakları eski büyüklüğüne geri yüklemek için size düşüyor! Pürüzsüz bir ekonomi ve mutlu halklar tutmalarını sağlayan kalelerinizi ve şehirlerinizi yönetin. Diplomasi veya askeri güç kullanarak diğer fraksiyonlarla ilişkileri yönetin! Sıfırdan bir şehir inşa et. İnsanları iş yapmak için kullandılar. Vergileri yönet. Hikaye çizgisinde oynayın ve eski kanı bulun ve tahtlarını geri kazanmalarına ve bir savaşın yırtık bir ülkesine barışı geri kazanmalarına yardımcı olun. Freeplay Mode'u oynayın, hiçbir kaynak olmadan başlayın, hedefi yoktur ve sınırdan sıfırdan kentinizi oluşturun. Hiçbir şeyden büyüklüğe yükselmek!

  Minimum: OS: Windows XP + İşlemci: Intel I5 Bellek: 4 GB RAM Depolama: 5 GB mevcut alan
  İndirme Linkleri

  meganz

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  alternatif

  i̇ndirme Linki

  uptobox

  i̇ndirme Linki

  google

  i̇ndirme Linki
33
TELİF HAKKI İHLALİ