Bloodbath Kavkaz Full İndir Oyun indir

Oyun / 02 December 2015

Bloodbath Kavkaz Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bloodbath Kavkaz - Moskova Gecesi'nin atmosferine atlayın ve delirdir. Nefes kesen hikayesi ve bayat shawarma - Bloodbath Kavkaz'da sizi bekleyen şey budur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dagestan Technology

Yayıncı: Dagestan Technology

sürüm tarihi: 20 Nis, 2015

tür: eylem, macera, açık dünya, korku, çıplaklık

Açıklama

Bloodbath Kavkaz, Shamil Rakhmanov adında Kafkasya Eski Katil'in hikayesini anlatan, Rus kültürünün etrafına dayanan aksiyon dolu bir yukarıdan aşağıya bir eylemdir. Bir araba kazası sonrasında Shamil, onu reddetmeyen bir anlaşmayı sunan gizemli bir yabancının eline girer. Şamil, Moskova Ceza Sendikası'nın liderini, güneş doğmadan önce, ya da ölecekse, Moskova Ceza Sendikası'nın liderini bulmalı ve öldürmelidir. Umutsuz olmak, Shamil, Rus modern kültürün tüm dehşetlerini karşılayacak ve büyük komployu çözecek olan Moskova Gecesi'nin derinliklerine kan dolu yolunu başlattı.

şiddetli atışlar, SLO-MO, doğrusal olmayan hikaye ve bayat shawarma - Bloodbath Kavkaz'da sizi bekliyor. Yazhka'yı iç, kapıları ara, sadakatsizliği öldür, hiçbir şey bu oyunda seni durduramaz.

Özellikler

Feragatname

Oyunun herhangi bir ırkçı etkisi yoktur ve kimseyi kırma niyeti yoktur ve tamamen eğlence için yapılır. Oyun paralel bir evrende ayarlandı; Gerçek hayata sahip tüm maçlar kazara.

Anahtar fetürleri: Maymays - Oyun, modern medya kültürüne referans alıyor. Müthiş film müziği - 80'in tekno ve Azerbaycan Lezghinka'nın bir karışımı sizi hayal kırılmış durumdalığına uğratmayacak. Dinamik Gunplay - Kamera her zaman savaşta hareket ediyor. Çeşitli görsel efektler de oyunun dinamiğini hissetmenize yardımcı olur. Yavaş hareket, savaşın ısısındaki her ayrıntıya bakmanıza izin verecektir. Hardcore Gameplay - Bloodbath Kavkaz, hazırlıksız bir oyuncu için gerçek bir meydan okuma. Heyecan verici ve doğrusal olmayan komplo - hayatını kurtarmak için işine geri dönmek zorunda kalan eski katiller hakkında olağanüstü hikaye, birçok Moskova vatandaşının hayatını yaşamaktadır. Muhteşem Tasarım - 2000'lerin oyunları için nostaljiden ilham alan retro tarz grafikler. Etkileşim - İle etkileşime girebileceğiniz bir sürü kullanılabilir nesne ve yan netice bulursunuz.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® 7 İşlemci: Çift Çekirdekli 2.0 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce 8600 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 640 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX® 9.0 ile uyumlu ses cihazı Ek notlar: (2 GB boş disk alanı C: )

Önerilen: OS: Microsoft® Windows® 7 8.1 İşlemci: Çift Çekirdekli 3.0+ GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 9600 GT DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 850 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX® 9.0 ile uyumlu ses cihazı Ek notlar: (2 GB boş disk alanı C: )
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
19
TELİF HAKKI İHLALİ