Blue Angels Aerobatic Flight Simulator Full İndir Oyun indir

Mavi Melekler Aerobasi uçuş simülatörü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Mavi Melekler Aerobasi uçuş simülatörü - Mavi melek ekibinin bir parçası olun; ABD Donanması tarafından lisanslanan akrobasi simülatörünü deneyin!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: rortos srl

Publisher: rortos srl

sürüm tarihi: 17 Ağu, 2017

tür: simülasyon, eylem

Mavi melek ekibinin bir parçası olun; ABD Donanması tarafından lisanslanan aerobatik simülatörü deneyin!

Eşinizin kanadından sadece 18 inç 400 mph'lik uçuş deneyimleyin ve F / A-18 savaşçı jetleri ve C-130 taşımacılığı uçağının ABD'deki resmi manevraların zorluğuyla yüzleşin. Yardımcı bir sürüş sistemi, herkesin en aşırı dublörleri bile öğrenmesini sağlar ve üç oyun modu sayesinde, herkesin yeteneklerine göre gerçek bir akrobasi pilotunun heyecanını yaşayabilir. Gerçekten bir uzman olduğunu düşünüyor musun? Simülasyon moduyla rekabet edin ve reflekslerinizi maksimumdan itin!

Resmi ve özel manevralar

3B brifing ile aerobatiğin tüm sırlarını keşfedin, tam kontrol altına alın ve uçağı dümende, iniş takımı ve duman dağıtımına doğru zamanlamayla etkinleştirin! "Geçit Badesi Geçidi" ya da "Assault Landing" ile sınırları olmayan C-130 "Fat Albert" ile tüm açılış manevralarını çıkarın, uçun ve çalıştırın ve en iyisini vermeniz gerekir. Şimdi bir solist olarak kokpitte oturabilir ve kendinizi kendi f / a-18'inizi tanımak için, daha sonra tüm adrenalininizi daha fazla zorlu ve karmaşık manevralarınızı, "elmas rulo," "" Delta Break-Out, "ve" Fleur de Lis ", gerçek mavi melek pilotlarının tüm rollerini kapsayarak gerçekleştirilecek tüm olası şekillerin sadece birkaç örneğidir.

Airshow

Sadakatla çoğaltılmış resmi senaryolu gerçek aerobatics oluşturarak serginizi planlayın: NAF EL Centro, NAS Key West, Reno, Elmendorf AFB ve Baltimore. Nihai hedefiniz tüm airshow'ları tamamlamaktır! Bunu, gerçek manevraları sırayla veya rastgele yürüterek yapabilirsiniz. Seçim özgürlüğüne sahipsin. Her manevra için hangi rol oynamaya karar verirsiniz: # 1 uçuş lideri, kanatlardan biri, # 2 sağ kanat ve Sol Kanat, # 4 yuvası veya solistlerden biri olan # 5 kurşun ve # 6 Karşılıklı solo.

Katkı modu

Katkı moduyla akrobatik rakamlar oluşturun! Seçtiğiniz senaryoya düzlemleri serbestçe yerleştirin ve çıkarıp çıkarmayacağınıza karar verin. Standart bir uçuş ya da yüksek irtifa ile başlayabilir ve ardından her uçağın kontrolünü sırayla kontrol edebilirsiniz. Burun yukarı, bir döngü yapın, dumanı aydınlatın, istediğiniz gibi uçurun ve memnun olduğunuzda, ilk uçağın oturumu ve ikinci uçağın çıkması. Ücretsiz formasyonda veya elmas, delta, kademeli ve hatta uçmayı seçin ve çoklu kamera tekrarları kullanımıyla yaşayabileceğiniz muhteşem kombinasyonlar yapın.

Minimum: OS: Microsoft Windows 7/8 / 8.1 / 10 (32 veya 64 bit) İşlemci: Intel Core 2 Duo (2GHz) veya eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Serisi 5000 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1100 MB Mevcut alan Ek Notlar: Hataları önlemek için lütfen G-Sync'i devre dışı bırakın
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ