BONEWORKS Full İndir (v1.6) Oyun indir

boneworks full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Boneworks, deneysel bir fizik VR macerasıdır. Tehlikeli oyun manzaraları ve gizemli mimarlık arasında kavga etmek için fizik silahları, araçları ve nesneleri bulundu.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: stres seviyesi sıfır

Publisher: stres seviyesi sıfır

sürüm tarihi: 10 Aralık, 2019

tür: vr, eylem, simülasyon, macera, bulmaca, atıcı

BoneWorks, ileri deneysel fizik mekaniğini kullanarak bir anlatı VR aksiyon macerasıdır. Dinamik olarak ortamlar arasında gezin, fizik ağır mücadeleye katılın ve fizik ile yaratıcı bir şekilde bulmacalar.

Gelişmiş Fizik: Tamamen Tutarlı Evrensel Kurallar için tasarlanan gelişmiş fizik mekaniği, oyuncuları istediğiniz gibi sanal dünyayla güvenle ve yaratıcı bir şekilde etkileşime girmeye teşvik eder.

Savaş: Oyunun evreninin fiziksel kurallarını takiben düşünebileceğiniz herhangi bir sayıda yaklaşma. Yakın dövüş silahları, ateşli silahlar, fizik tuzakları, ortamlar, hepsi düşman varlıkları ile savaşırken size yardımcı olmak için kullanılabilir.

Silahlar, çok sayıda silah: boneworks oyunculara fizik tabanlı bir silahla pethora sağlar; silahlar, kılıçlar, eksenler, kulüpler, mızraklar, çekiçler, deneysel enerji silahları, saçma dışı gizem araçları ve anormal fizik silahları.

Etkileşim: Hiper Gerçekçi VR Nesnesi ve Çevre Etkileşimi.

Hikaye: Oyunun gizemli anlatısından oynayın ve monogon endüstrilerinin yapay zeka işletim sisteminin derin iç işlerini keşfedin; Efsane işletim sistemi.

Karakter Gövdeleri: Yerden inşa edilen doğru tam IK vücut sistemleri gerçekçi görünümlü bir vücut varlığı sağlar ve oyun alanında fiziksel etkileşime sahip maksimum daldırma seviyesine izin verir.

Daha fazla özellik bilgi yakında.

Dikkat: Bu oyun Gelişmiş VR Mekaniğini ve Kavramlarını göstermektedir, oyuncuların devam etmeden önce önceki VR deneyiminin ve ortak VR oyun ilkelerinin anlaşılması önerilir.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Dört çekirdekli 3.0GHz minimum Bellek: 8 GB RAM Grafik: GTX 1060/970 Rift CV1 + Dokunmatik, 90Hz'de Orijinal Vive ve 80Hz'de Rifts için DirectX: Sürüm 11 Depolama: 20 GB mevcut alan Ek notlar: Fizik hesaplamaları için gerekli CPU performansı! Bu MIN özellikleri, yalnızca RIFT CV1 + Dokunmatik, Orijinal VIE 90Hz ve Rifts 80Hz'e dayanmaktadır.

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel i7 7700k veya daha büyük, 3.3Ghz + Bellek: 16 GB RAM Grafikler: GTX 1080 / 2060Süper veya daha büyük Rift CV1 + Dokunmatik, Orijinal VIVE 90Hz ve Rifts 80Hz için DirectX: Sürüm 11 Depolama: 20 GB mevcut alan Ek notlar: Fizik hesaplamaları için gerekli CPU performansı!
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
30
TELİF HAKKI İHLALİ