Bonsai Full İndir Oyun indir

Bonsai full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bonsai - Ağacını büyüt, kırmak ve yetişkinliğe geçerken onu izle. Ağaç, onu eğitecekleriniz olacak - sen hayattaki yolun arkasındaki beyninsin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: köklü kavramlar

Publisher: köklü kavramlar

sürüm tarihi: 18 Şub, 2016

tür: Casual, simülasyon

Bonsai, merak ve yaşam hakkında bir oyundur. Ağacını büyüt, budaya sokun ve yetişkinliğe olgunlaştıkça onu izleyin. Ağaç, onu eğittiğiniz şey olacak - sen hayattaki yolu arkasındaki beyninsin.

Her ağaç benzersizdir ve prosedür olarak mümkün olduğunca otantik ve gerçekçi olarak oluşturulur. Farklı stratejiler kullanarak sınırsız sayıda ağaç arkadaşı büyütün ve ustalıklarını ustaca şekilde şekillendirir. Ağacınızı agresif olun ve ağacınızı aşağıya indirin ya da yavaşça, her adımda, ağacınızın nasıl eğilimindesiniz. Her ağaç ve her tür benzersiz olduğundan, her oyun sonuncusundan farklı olacak!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core-I3 4160 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 4400 Depolama: 200 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 7 ve üstü İşlemci: Intel Core-I3 4160 veya daha iyi Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 660 Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
61
TELİF HAKKI İHLALİ