Boo! Greedy Kid Full İndir Oyun indir

BOO! Açgözlü çocuk full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. BOO! Açgözlü çocuk - IN & AMP; "BOO! Açgözlü Kid ve Amp; ", sodaya giren küçük bir brat olarak oynuyorsunuz.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Uçan Oak Games

Publisher: Uçan Oak Games, Fişi Dijital

sürüm tarihi: 22 Şub, 2018

tür: eylem, bulmaca

Evde yeni bir punk çocuk var! "Boo! Açgözlü Kid ", sodaya giren küçük bir brat olarak oynarsınız. Paralarını almak ve içecek almak için insanları korkutun! Açgözlü! Nihai Soda hazinesine ulaşmak için yüzlerce seviyeden kendi sesinizle oynayın, ancak açgözlülüğünüzü durdurmak için yolunuza çıkan polislerin farkında olun.

Özellikler

Anahtar fetürleri: İnsanları korkutmak için kendi sesinizi kullanın! Boo! (Kontrolörler de iyidir). Sinsi oyna, mobilyaların arkasına saklan ve senden sonra çalışan beş-o'u atlat. Kurulum stratejileri ve açgözlü popo'nuzu twerking yaparak karakterleri dağıtın. Yüz seviyesi para kazanması ve en iyi sodayı al. Seviye editörü ve buhar atölyesi desteğiyle kendi cehennem seviyenizi oluşturun ve paylaşın.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® XP İşlemci: 1.5 GHz CPU Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: OpenGL 3.0 (DirectX® 10) uyumlu grafik kartı ve sürücü DirectX: Sürüm 10 Depolama: 170 MB Mevcut alan Ses kartı: açılan uyumlu ses kartı Ek notlar: Xbox 360 denetleyicisi önerilir

Önerilen: OS: Microsoft® Windows® 7 İşlemci: Çift çekirdekli 2GHz CPU Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: OpenGL 3.0 (DirectX® 10) uyumlu grafik kartı ve sürücü DirectX: Sürüm 10 Depolama: 170 MB Mevcut alan Ses kartı: açılan uyumlu ses kartı Ek notlar: Xbox 360 denetleyicisi önerilir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ