Borderlands 1 Full İndir (Inclu ALL DLC) Oyun indir

Borderlands full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Borderlands, rol oynamada bulunan karakter yapı elemanlarını içerir.

Borderlands PC oyunu genel bakış:

Borderlands, dişli kutusu yazılımı ve 2K oyunları tarafından yayınlandı. 26 Ekim 2009'da piyasaya sürüldü.

Kilit, Yük, & amp; Deliliğin yüzü

zihin için delinme için hazır olun! Dört tetikleyici mutlu paralı askerden biri olarak oynayın ve yolunuza dayanan her şeyi çıkarın!

Bağımlılık yapan eylemi, çılgınca birinci şahıs nişancı savaşı, silah, RPG elemanları ve dört oyunculu ko-op *, Borderlands, modern atıcıların tüm sözleşmelerine meydan okuyan bir atılım deneyimidir. Borderlands, Vault olarak bilinen güçlü bir uzaylı teknolojisinin efsanevi stokunu bulma konusunda cehennem-bükülmüş Pandora'nın kanunsız ve ıssız gezegeninde bir paralı askerin rolüne yerleştirmektedir.

Anahtar fetürleri:

  Rol Oynama Shooter (RPS) - Erişilebilir Rol Oynama Karakter İlerleme ile Frantic Birinci Kişi Çekim Eylemini Birleştiriyor Co-op Frenzy - Tek oyuncunun içinde solo uçun ya da 4 oyuncuya kadar CO-OP ile içeri girin ve bir maniacal çok oyunculu bir deneyim Silahların Bazilyonları - Roket-Başlatan Av tüfeği, Düşman Tahılcılığı Tabancaları, Yıldırım Turları, Yıldırım Turları ve Ton Daha Fazla Radikal Sanat Tarzı - Yeni Görsel Stil, ilk kişi türünde benzersiz ve göz alıcı bir dönüş oluşturmak için geleneksel renderlik tekniklerini çizilmiş dokularla birleştirir. Yoğun araçla savaş - tekerleğin arkasına geçin ve yoğun araçtan araçla savaşa girin

  Borderlands Bedava İndirme Nasıl Yüklenir:

  Bu oyunun en yeni sürümünü yeni yükledik, burada indirmelisiniz: Nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar PC'de Borderlands Full indir:

  yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

  Borderlands full ücretsiz indirme için sistem gereksinimi:

  OS: Windows XP / Vista İşlemci: 2.4 GHz veya SSE2 destekli eşdeğer işlemcisi Bellek: 1GB sistem RAM (2GB Vista ile önerilir) Grafikler: 256MB Video RAM veya daha iyi (GeForce 7 Serisi veya daha yüksek / Radeon HD3000 serisi veya daha yüksek) Sabit Disk: 8 GB veya daha fazla boş alan Ses: Windows uyumlu ses kartı


  İndirme Linkleri

100
TELİF HAKKI İHLALİ