Borderlands 2 Full İndir (ALL DLC) Oyun indir

Borderlands 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Borderlands 2 - Ultimate Vault Hunter'ın yükseltmesi, Borderlands 2 deneyiminden en iyi şekilde yararlanmanıza izin verir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gearbox yazılımı, aspyr (Mac), aspyr (Linux)

Publisher: 2k, aspyr (Mac), Aspyr (Linux)

sürüm tarihi: 20 Eyl, 2012

tür: rpg, eylem, atıcı, açık dünya, macera, bilim kurgu

Yeni bir sürgün ve yağma dönemi başlamak üzere. Büyük bir yeni yaratık, psikosluk ve kötü mastermind, yakışıklı kriko dünyasına karşı bakan dört yeni kasa avcısından biri olarak oynayın. Yeni arkadaşlar edin, bazilyon silahlarıyla onları kollar ve keşfedilmemiş ve öngörülemeyen yaşam gezegeninde intikam ve itfa için acımasız bir arayışta 4 oyuncunun yanı sıra bunlarla birlikte savaşın.

Temel özellikler:

Tüm yeni karakterler ve tamamen yeni sınıflar: Siren, komando, gunzerker ve suikastçı dahil dört tüm yeni oynanabilir sınıflar. Çok ölümcül becerileri, oyunda bulunan herhangi bir iki silahı çift kullanmasına izin veren Gunzerkerk rolüne adım atın. Sadece bu değil, bu beceriyi, mümkün olduğunca iki silahla daha fazla şeyi yapmak için inşa edeceksiniz. Çift makineli tüfek? Güzel. Çift roket fırlatıcıları? Elbette! Çift keskin nişancı tüfekler? Tabii ki, eğer senin işin! Diğer stilleri denemek ister misiniz? Belki de daha taktik? Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla sınıf var!

Dinamik CO-OP Online ve LAN: Maceralarını hem çevrimiçi hem de LAN üzerinden arkadaşlarınızla paylaşın. Borderlands 2, oyunu yeniden başlatmak zorunda kalmadan bir kampanyayı bırakmanızı ve bir kampanyadan çıkmanızı sağlayan sorunsuz bir sistem sunar. Bunun üzerine, yeni vitesinizi herhangi bir oyundan başka bir oyuna bile götürebilirsiniz!

Dünya Bağlantılı Hikaye: İntikam ve itfa arayışınıza başlarken Pandora'nın dondurulmuş tundranında ölüler için kendinizi bulun. Hyperion Corporation'ı çevreleyen kötülüğü ortaya çıkarın ve evrenin geniş bir büyük aldatmacanın failini - Nefarious Hyperion CEO'su, yakışıklı kriko. (Oh, ayrıca: Vault'un açılması için krediyi çaldı.)

87 Bazillion ... Her şey: Yeni silah sistemine ek olarak, ılımlı olarak üretilen kalkanlar, el bombası, kalıntılar, sınıf modları ve çok daha fazla, çok daha fazla. Ve orijinal sınır alanlarının bir ton yağma olduğunu düşündün!

Minimum: OS: Windows XP SP3 İşlemci: 2.4 GHz Çift Çekirdekli İşlemci Bellek: 2 GB (XP) / 2 GB (Vista) Sabit disk alanı: 13 GB ücretsiz Video Bellek: 256 MB Ekran kartı: NVIDIA GEFORCE 8500 / ATI RADEON HD 2600 Ses: DirectX 9.0C uyumlu Diğer Gereksinimler: İlk kurulum, buharlı kimlik doğrulaması için bir kez internet bağlantısı gerektirir; Gerekli (oyuna dahil) yazılım kurulumları, Steam İstemcisi, DirectX 9, Microsoft .NET 4 Framework, Visual C ++ Yeniden Dağıtılabilir 2005, Visual C ++ Yeniden Dağıtılabilir 2008, Visual C ++ Yeniden Dağıtılabilir 2010 ve AMD CPU Sürücüleri (Yalnızca XP / AMD) dahildir.

Önerilen: OS: Windows XP SP3 / Vista / Win 7 İşlemci: 2.3 GHz dört çekirdekli işlemci Bellek: 2 GB Sabit disk alanı: 20 GB ücretsiz Video Bellek: 512MB Ekran kartı: NVIDIA GEFORCE GTX 560 / ATI RADEON HD 5850 Ses: DirectX 9.0C uyumlu Diğer Gereksinimler: İlk kurulum, buharlı kimlik doğrulaması için bir kez internet bağlantısı gerektirir; Gerekli (oyuna dahil) yazılım kurulumları, Steam İstemcisi, DirectX 9, Microsoft .NET 4 Framework, Visual C ++ Yeniden Dağıtılabilir 2005, Visual C ++ Yeniden Dağıtılabilir 2008, Visual C ++ Yeniden Dağıtılabilir 2010 ve AMD CPU Sürücüleri (Yalnızca XP / AMD) dahildir.
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

megaup

part 4

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

meganz

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

uptobox

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

google

part 1

google

part 2

google

part 3

google

part 4

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
67
TELİF HAKKI İHLALİ