Borderlands 2 Game Of The Year Full İndir (v1.8.4 & DLC) Oyun indir

Borderlands 2 Yılın oyunu full ücretsiz indir PC direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Borderlands 2, taktiksel olarak ilginç bir shooter oyunudur.

Borderlands 2 Yılın oyunu PC oyunu genel bakış:

Borderlands 2 Yılın oyunu Gearbox yazılımı, aspyr (MAC & AMP; Linux) tarafından geliştirilmiştir ve 2K oyunlar, aspyr (Mac & Amp; Linux) tarafından yayınlanmaktadır. 20 Eylül 2012'de piyasaya sürüldü.

Yeni bir sürgün ve yağma dönemi başlamak üzere. Büyük bir yeni yaratık, psikosluk ve kötü mastermind, yakışıklı kriko dünyasına karşı bakan dört yeni kasa avcısından biri olarak oynayın. Yeni arkadaşlar edin, bazilyon silahlarıyla onları kollar ve keşfedilmemiş ve öngörülemeyen yaşam gezegeninde intikam ve itfa için acımasız bir arayışta 4 oyuncunun yanı sıra bunlarla birlikte savaşın.

Anahtar fetürleri:

  Hepsi yeni karakterler ve tüm yeni sınıflar: Siren, komando, gunzerker ve suikastçı dahil dört tüm yeni oynanabilir sınıflar. Çok ölümcül becerileri, oyunda bulunan herhangi bir iki silahı çift kullanmasına izin veren Gunzerkerk rolüne adım atın. Sadece bu değil, bu beceriyi, mümkün olduğunca iki silahla daha fazla şeyi yapmak için inşa edeceksiniz. Çift makineli tüfek? Güzel. Çift roket fırlatıcıları? Elbette! Çift keskin nişancı tüfekler? Tabii ki, eğer senin işin! Diğer stilleri denemek ister misiniz? Belki de daha taktik? Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla sınıf var! Hepsi yeni karakterler ve tüm yeni sınıflar: Siren, komando, gunzerker ve suikastçı dahil dört tüm yeni oynanabilir sınıflar. Çok ölümcül becerileri, oyunda bulunan herhangi bir iki silahı çift kullanmasına izin veren Gunzerkerk rolüne adım atın. Sadece bu değil, bu beceriyi, mümkün olduğunca iki silahla daha fazla şeyi yapmak için inşa edeceksiniz. Çift makineli tüfek? Güzel. Çift roket fırlatıcıları? Elbette! Çift keskin nişancı tüfekler? Tabii ki, eğer senin işin! Diğer stilleri denemek ister misiniz? Belki de daha taktik? Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla sınıf var! 87 Bazillion ... Her şey: Yeni silah sistemine ek olarak, usule ilişkin olarak üretilen kalkanlar, el bombası, kalıntılar, sınıf modları ve çok daha fazla. Ve orijinal sınır alanlarının bir ton yağma olduğunu düşündün! Pandora'da Yepyeni Ortamlar: Her zamankinden daha canlı olan tamamen yepyeni Pandora bölgelerinden avlanın! Arctic Tundra'dan, tehlikeli otlaklardan, gizemli aşındırıcı mağaraları ötesine geçerken, her seferinde Pandora'nın öngörülemeyen dünyası şaşıracaksınız! Yepyeni düşmanlar: Borderlands'ta sizi öldürmek için bir bütün yeni düşmanlar çıkıyor 2. Hulking, Gorilla benzeri Bullymongs, Vicious Yırtıcı STALKERS ve Hypion Mekanik Ordusu, yakışıklı Jack tarafından işletilen, Borderlands'daki yeni düşmanların sadece bir kısmıdır. 2.

  Borderlands 2 oyunu Nasıl Yüklenir Ücretsiz İndir:

  Bu oyunun en yeni sürümünü başka bir postayla yükledik, burada indirmelisiniz: Nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar Borderlands 2 Yılın Oyunu PC'de full ücretsiz indir:

  yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

  Borderlands için sistem gereksinimi 2 Yılın oyunu full ücretsiz indir:

  Minimum:

   OS: Windows XP SP3 İşlemci: 2.4 GHz Çift Çekirdekli İşlemci Bellek: 2 GB (XP) / 2 GB (Vista) Sabit disk alanı: 13 GB ücretsiz Video Bellek: 256 MB Ekran kartı: NVIDIA GEFORCE 8500 / ATI RADEON HD 2600 Ses: DirectX 9.0C uyumlu Diğer Gereksinimler: İlk kurulum, buharlı kimlik doğrulaması için bir kez internet bağlantısı gerektirir; Gerekli (oyuna dahil) yazılım kurulumları, Steam İstemcisi, DirectX 9, Microsoft .NET 4 Framework, Visual C ++ Yeniden Dağıtılabilir 2005, Visual C ++ Yeniden Dağıtılabilir 2008, Visual C ++ Yeniden Dağıtılabilir 2010 ve AMD CPU Sürücüleri (Yalnızca XP / AMD) dahildir. Önerilen:
    OS: Windows XP SP3 / Vista / Win 7 İşlemci: 2.3 GHz dört çekirdekli işlemci Bellek: 2 GB Sabit disk alanı: 20 GB ücretsiz Video Bellek: 512MB Ekran kartı: NVIDIA GEFORCE GTX 560 / ATI RADEON HD 5850 Ses: DirectX 9.0C uyumlu Diğer Gereksinimler: İlk kurulum, buharlı kimlik doğrulaması için bir kez internet bağlantısı gerektirir; Gerekli (oyuna dahil) yazılım kurulumları, Steam İstemcisi, DirectX 9, Microsoft .NET 4 Framework, Visual C ++ Yeniden Dağıtılabilir 2005, Visual C ++ Yeniden Dağıtılabilir 2008, Visual C ++ Yeniden Dağıtılabilir 2010 ve AMD CPU Sürücüleri (Yalnızca XP / AMD) dahildir.
    İndirme Linkleri
77
TELİF HAKKI İHLALİ