Bowl VR Full İndir Oyun indir

Oyun / 01 November 2016

kase vr full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kase VR, sanal gerçeklik için yüksek kaliteli bir bowling simülasyonudur. Yerel çok oyunculu olan yerel çok oyunculu olan doğru fizik ve top kontrolü olan Bowling Salonları ile tam özelliklidir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: karbon fiber oyunları

Yayıncı: karbon fiber oyunları

sürüm tarihi: 24 Haz 2016

Tür: Casual, Simulation, VR

Kase VR, sanal gerçeklik için yüksek kaliteli bir bowling simülasyonudur. Gerçekçi fizik, yüksek çözünürlüklü grafikler ve pürüzsüz kontrollerle odacale bowling'i içerir. Bowling salonuna bir gezi yapmadan bowling'i deneyimlemenin en iyi yolu budur.

Oyuncu doğrudan saatlerce eğlenceli sunacak iki sevgiyle hazırlanmış bowling salonuna konur. Yerel kanepe çok oyunculu var, yani siz ve tüm misafirlerinizin en iyi sanal Bowling'in kim olduğunu görmek için kafaya gitebilir. Sadece bilek kayışı olduğundan emin olun!

Özellikler

UYARI: Bu oyun oynamak için bir HTC VIVE gerektirir. Sağdaki VR Destek bölümüne bakın.

Anahtar fetürleri: Düzenleme Boyutu Bowling Top kontrolü ile doğru fizik simülasyonu Kanepe co-op Başarılar ve kilidini açar

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1 veya daha yeni İşlemci: Intel I5-4590 / AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE® GTX 970 / AMD RADEON ™ R9 290 eşdeğeri veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Bu oyun için bir HTC VIVE gereklidir.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1 veya daha yeni İşlemci: Intel I5-4590 / AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE® GTX 970 / AMD RADEON ™ R9 290 eşdeğeri veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Bu oyun için bir HTC VIVE gereklidir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ