Box Maze 2 Agent Cubert Full İndir Oyun indir

Kutu Labirent 2: Agent Cubert Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kutu Labirent 2: Ajan Cububt - GF'sini Red'den kurtardıktan sonra Cubert'in hayatına geri atla S.S.S.B (Kutuların Gizli Hizmetleri) imzaladı. Ajan olarak ilk göreviniz ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gamershype Productions

Publisher: GamersHype Productions

sürüm tarihi: 5 Oca, 2018

tür: gündelik, eylem, macera, strateji

Ticaret kartları hakkında bilgi

Ticaret kartı, son zamanlarda eklenen "Güven Metrik" ne ulaşır olduğumuz anda Box Labirent 2'de olacak.

Güven metrik hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın

GF'sini kırmızıdan kurtardıktan sonra Cubert'un hayatına geri atlayın S.S.S.B (kutuların gizli hizmetleri).

Ajan Cububer olarak göreviniz, Gaston'un kızını kurtarmaktır.

Zehirli çukurlar, bıçaklar, sivri ve yeni düşmanlar gibi tehlikeli tehlikelerden kaçınırken 100 yeni heyecan verici seviyeye yol açın.

Amacınız, gideceğiniz gibi zorlaşan oyun seviyelerinde ilerlemek, pizzınızı artırmak için pizza, tatlılar ve jöle fasulyesi toplarken, toplanan iksirler düşmanları öldürmek için kullanılabilir. Başarıların kilidini açın ve benzersiz seviyelerde benzersiz seviyelerde ve çok sayıda tehlike ve daha fazlası ile benzersiz seviyelerde gizli mesajları bulun Mümkün olan en hızlı zamanı kapmak için mümkün olan en iyi rotaları hızlı bir şekilde bulabilir. Kutu Labirent 2, hafızanızın sınırlarını, reflekslerinizin ve daha fazlasını itmek için eğlenceli ve mizahi bir oyundur.

işleri daha güzel görünmesini sağlamak için grafik ve animasyonlarda yepyeni bir revizyon ?

2D platformu 3D efektleri olan Kutu Labirent 2, görseller ve yeni animasyonlara tüm düşmanlara, karakterlere ve tehlikelere 3D stiline sahip çok daha iyi grafiklere sahiptir.

GUI'de ve bir şeyleri daha kullanıcı dostu ve görsel olarak daha iyi hale getirmek için menü sisteminin yanı sıra bazı değişiklikler yaptık.

Box Labirent 2'ye daha fazla düşman eklenmiş, su düşmanlarına, yangın düşmanlarına, bombardıman kutusuna, tehlikeleri ve çok daha fazlasına karşı seviyelerinizle savaşın.

Zehir, Bıçaklar ve Siviller Kutu Labirent 2'de yeni! Çözgüe ulaşmak ve her seviyede ilerlemek için bu yeni tehlikelerle yolunuzu yapın.

Toplam puanınızı eklemek için pizza, tatlılar ve jöle fasulyesi toplayın. Her bir koleksiyon için bireysel skorlar.

Karakterinizin görünümünü cilt paketleriyle değiştirme yeteneği.

Minimum: OS: Windows İşlemci: 1.8ghz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 9500 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 250 MB Mevcut alan Ses kartı: Herhangi bir ses kartı Ek Notlar: Kutu Labirent 2 Herhangi bir bilgi işlem gücünü zor kullanır ve çoğu bilgisayarda düzgün çalışması muhtemeldir. Bilgisayarınızda daha düşük özellikler varsa ve oyunu sorunsuz bir şekilde çalıştırıyorsa, lütfen bize bildirin ve bu bilgiyi güncelleyebiliriz.

Önerilen: OS: Windows 7 ve üstü. İşlemci: 2Ghz çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 9800 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: Herhangi bir ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
61
TELİF HAKKI İHLALİ