Bragger’s Run Full İndir Oyun indir

Branger'ın çalışması full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bagger'ın Koşusu - Usulsel olarak oluşturulan bir Rogue-Lite Eylem oyunu: Bagger'ın Run, sizi hazineler ve kupalar toplayacağınız bir düşmanlığı kıtasında bir ölüm yarışına götürür ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Burgee

Publisher: Burgee

sürüm tarihi: Eylül 1st, 2020

tür: eylem, macera

Bragging hakları kapmak için hazır!

Kendini kanıtlama zamanı! Her yıl, maceracılar düşman yaratıklar ve değerli hazine ile bir kıta içi için yarışıyor. En hızlı zaman kazanır ve başka hiçbir şey önemli değil. Hazine yardımcı olabilir, ancak onu kapmak için zamana değer mi?

Seçim için 3 sınıf!

Duelist - İkili bir örgütlenme, tehlike Dervish! Duelist hızlı ve ölümcül. Mermileri, iyi zamanlanmış salıncaklı saldırganlara geri dönün, gösterişli öldürürler için haritanın karşısındaki ışınlayın ve kılıcınızı uzaklara zarar vermek için fırlatıp denetleyin. Duelist, oynamak için en zor ama en ödüllendirici karakterdir.

Sihirbaz - yüzeyde zayıf, sihirbaz, masaya güçlü kalabalık kontrolü ve hareketlilik büyüleri getiriyor. Hoşlanmasına karşı mücadeleleri şekillendirmek mümkün, etki alanı temel saldırısı geri kalanıyla ilgilenebilir. Harita üzerinde faz kayması, geçtikçe çarpıcı düşmanlar ya da onları geçici olarak çaresiz bırakmak ve gazabınız için olgunlaştırmak için zincir aydınlatması ile vurun.

Gunslinger - basit bir adam, ama büyük bir tehdit. Gunslinger işleri temellere geri götürür. Mermiler, atlatmak rulolar ve el bombası. Gunslinger kirli işini uzaktan yapar ve o iyi yapar.

100'den fazla öğe ve hazineler:

Yapınız, öğeniz yetenekleri ve oyun stiliniz, ne bulduğunuz ve bulamadığınız şeye bağlı olacaktır. Sınıfınız tarafından kullanılamayan değerli eşyalar, büyük bir kafa başlangıç ​​için bir sonraki çalışmanız için taşınabilir, ancak yalnızca bunları çok sınırlı depolama alanınıza sokarsanız ... her şeyi eve güvenle getiremezsiniz, bu yüzden akıllıca seçin!

rastgele oluşturulan oyun:

Hiçbir iki koşu aynı olacak. İyi bir koşu, beceri olduğu kadar şans hakkında.

Seviye Yukarı!

Killlerden deneyim kazanın ve şampiyonunuzu daha da geliştirmek için kullanın!

Bir meydan okuma, emin olmak için!

Koşunun dünyası ithalat dolu değil! Patron mekaniğini öğrenmeye, hata yapmaya ve ağrılı yenilgilere maruz kalmaya hazır olun. Tamamlanan bir koşu, gurur duymanın bir başarıdır ve kim bilir - belki şehirdeki en hızlı olacaksınız!

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: i5 veya eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce 1050GTX Laptop @ 100FPS'de Test Edildi Depolama: 250 MB Mevcut alan Ses kartı: herhangi bir Ek notlar: En modern sistemlerde iyi çalışmalıdır. Grafik ayarı performansı ayarlamak için kullanılabilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
50
TELİF HAKKI İHLALİ