Braveland Full İndir (v1.4.10.29) Oyun indir

Braveland full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Braveland, altıgen savaş alanına sahip eski okul stratejilerinden ilham alan sıra tabanlı bir oyundur. Köyü acımasızca baskın olan ve bitecek olan mütevazi bir savaşçının oğlu olarak başlayacaksınız ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Tortuga ekibi

Publisher: Tortuga ekibi

sürüm tarihi: 17 Mar, 2014

Tür: strateji, rpg, gündelik, dönüş tabanlı, macera

Braveland, altıgen savaş alanına sahip eski okul stratejilerinden ilham alan sıra tabanlı bir oyundur. Köyü acımasızca baskın olan ve ordunuzun yetenekli komutanı olarak sona erecek olan mütevazi bir savaşçının oğlu olarak başlayacaksınız.

Hikaye, çizilmiş bir dünyada gerçekleşecek ve birçok ilginç yer ve karakterleri kapsayacak. Çeşitli savaşçılar ordunuza katılacak - okçular, izciler, şifacılar, ayak adamları, artalesters ve daha fazlası.

Anahtar fetürleri: Eski okul tarzında dönüş tabanlı savaşlar. Birliklerinize komut verin ve eldeki düşmanları el sıkıntılarına yenmek. 26 Çeşitli savaşçılar ve okçulardan Golems'e yaratıklar. Her biri dünyanın eşsiz bir köşesinde üç katlı bölümler. Kahramanını geliştir, harika eserler bul ve savaş büyüsünü öğren. Yoğun patron her hikaye bölümünün sonunda savaşır. 50 savaş ile oyun saatleri. Yüksek çözünürlüklü müthiş resimli karikatür sanat.

Minimum: OS: Windows XP Service Pack 3 veya üstü İşlemci: 1.7 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 260, ATI RADEON 4870 HD, Intel HD 3000 veya en az 512 MB VRAM ile eşdeğer kart DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
57
TELİF HAKKI İHLALİ