Bravery: Rise of The Last Hero Full İndir Oyun indir

Bravery: Son kahramanın yükselişi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Cesur: Son kahramanın yükselişi bir aksiyon-macera RPG'dir. En büyük zorlukları yenebilecek büyük bir kahramana ihtiyacı olan bir dünyada bir macera alın. Bu kahraman olun ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Magic Dungeon Studio

Publisher: Magic Dungeon Studio

sürüm tarihi: 25 May, 2017

tür: eylem, macera, rpg

Her zaman bir ortaçağ fantezi dünyasının gerçek bir kahramanı olmayı hayal ettiniz mi? Cevap evet ise, o zaman şansındasın çünkü şimdi böyle bir dünyadasın! Ayrıca, bir woodcutterisin ve yalnızsın! Korkusuzsun, her zaman bir odun kesmeye ya da düşmanlarıyla yüzleşmeye hazır keskin bir balta var. Herkesin burada bir kahramana ihtiyacı var ve bu kaderlerinde. Ama ... her zaman bir sorun var.

Çok yaşlandıklardı, dünya, iyi ve kötülüğü temsil eden iki tanemin çatışmasıyla tahrip edildi. Çok fazla zaman geçti ve erkekler yeni bir medeniyet yapmaya çalışıyorlar, ancak her şey normal göründüğünde, garip yaratıklar ortaya çıkmaya başladı, hayvanların davranışlarını değiştirmeye ve bu dünyayı yaşayan erkeklerin yaşam tarzını etkilemeye başladı.

Bu, yolculuğunuzun başladığı yer burasıdır! Fakat ben kolay olmayacağım, cesaretle: Son kahramanın yükselişi, Sven d'Vali ile oynuyorsun, yüksek adalet duygusuyla basit bir oduncu ve inanılmaz bir kahraman olacak, dünyayı kurtarmak için gücünü kullanan bir kahraman olacak kötülük. Onun yolculuğunda, birçok yeri biliyor, bir yakın dövüşte gerçek zamanlı bir mücadelede birkaç düşmanla karşı karşıya, arkadaşlar edinir, epik hazineleri bulabilir ve maceraya yardım etmek için gizemleri çözebilir.

Ana özellikler:

Kahramanınızın güçlerini artırmak için farklı ekipman bulun ve toplayın.

Çeşitli düşmanları ele alın ve onları yenerek değerli ödüller kazanma şansını yakalayın.

Keşfedilecek birkaç farklı bölgeye sahip klasik macera eylemi.

Açık dünyada asla güvende olmayacaksınız. Düşmanlar her taraftan onunla yüzleşir.

yakında geliyor:

Ürün Üretim Sistemi: Yeni öğeler oluşturmak veya ekipmanınızı geliştirmek için malzemeleri bulabilirsiniz.

Müttefikler sistemi: Müttefikleri grubunuza katılmak ve daha güçlü zorluklarla mücadele etmenize yardımcı olacak müttefikler bulabilirsiniz. Her kahramanlık seviyesinde yeni bir kahraman takipçisi açılacak.

Mini Oyunlar: Yolculuğunuza devam etmek için nadir ürünler ve önemli bilgileri almak için birkaç mini oyun bulacaksınız.

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Intel Pentium IV 2.4 GHz veya AMD 3500+ Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 8800 veya ATI RADEON X1900 (Entegre video kartları önerilmez) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Intel Core I3 veya AMD FX Serisi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 500 Serisi veya ATI Radeon 6000 Serisi veya Daha İyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ