Brawlout Full İndir (v1.4.10) Oyun indir

Brawlout Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Brawlout, kanepe oyun, çevrimiçi sıralanmış eşleşmeler ve rekabetçi turnuvalar için tasarlanmış parti dövüş oyunudur..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Angry Mob Games

Publisher: Angry Mob Games

sürüm tarihi: 20 Ağu, 2018

tür: eylem, gündelik

Platform Fighter Arenası'nda yeni bir meydan okuca ortaya çıktı!

Brawlout, kanepe ve çevrimiçi oyun modları, harmanlama platformu savaşçı mekaniği ve geleneksel dövüş oyunu ile bir zımba paketleri, şık ve akıcı bir savaş royale haline getirin.

Yavaş tempolu savunma savaşları yerine, Brawlout, platform savaşçılarının ünlü olduğu yıldırım-hızlı aerobatiklerle tamamen gider.

Büyüyen rekabetçi sahne ile türün parti oyun kökleri arasındaki dengeyi vururken, Brawlout, Emektar Platformu Fighter'e, geçici fan ve yeni gelenleri işaretlerini yapmak için hitap etmeyi umuyor.

Brawlout'taki her karakter kendi benzersiz PlayStyle vardır, diğer savaşçılarda görülen belirli karakter arketiplerine hazırlanır. İster öldü-sert bir Grappler veya Rushdown Fiendisiniz, Brawlout'ta sizin için bir savaşçı var.

şu anda altı orijinal karakter ve çeşitli oyun stilleri için izin veren iki popüler indie karakter var.

Anahtar fetürleri: Bölgesel Liderlik Tabloları ile Tamamlanan Sağlam Sıra Maç Sistemi Düşük stresli rekabet için 1v1 gündelik maçlar 2-4 Oyuncu Özel Lobiler, oyuncuların kalbinin içeriğine göre pratik yapabilecekleri veya karıştırabileceği Oyuncuların mücadelelerini istatistiklerini kontrol edebilecekleri, geçmişi eşleştirebilecekleri ve tekrar oynayabilecekleri Brawlout Network Brawlout TV, belirli oyuncu tekrarlamalarını izleyen ve izlemeye izin veren TV Brawlout becerilerini kanıtlamak isteyenler için haftalık rekabetçi turnuvalar

Minimum: OS: Windows 7 (32-bit) İşlemci: 2.4GHz çift çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce 8800 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Grafikler 4400 veya üzeri DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3200 MB Mevcut alan Ek notlar: Gamepad veya Denetleyici önerilir

Önerilen: İşlemci: 2.5+ GHz Quad Core Bellek: 8 GB RAM Grafikler: nvidia gtx 960 veya daha iyi, ATI 7950 veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 3200 MB Mevcut alan Ek notlar: Gamepad veya Denetleyici önerilir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
56
TELİF HAKKI İHLALİ