Breacher Story Full İndir Oyun indir

BREHREACHER Hikayesi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bracher Hikayesi - Sosyal Mühendisliğinde İnteraktif Bir Anlatı.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Doubleton Game Studio

Publisher: Doubleton Game Studio

sürüm tarihi: 2 jan, 2019

tür: casual

Hakkında

Bracher Hikayesi, Siber Güvenlik, Komplo Kuramları ve Sosyal Mühendisliği dünyasına daldıran oynanabilir bir anlatı deneyimidir.

Mobil konuşmaları ve benzeri görülmemiş dünya olaylarını ilgi duyan için sürükleyici bir seçim odaklı bir maceranın tadını çıkarın. Küçük kurumsal merdiveni öngörülemeyen bir geleceğe doğru ilerletmek veya yeni kariyerinizi sabote etmek için cevaplarınızı dikkatlice seçin.

Siber tehditleri, fidye yazılımı, çevrimiçi kimlik avı ve DDOS saldırılarını çevreleyen kritik dünya olaylarına tanık olun. Sizi eğlendirecek ve dramatik açık uçlu sonucuna kadar tahmin edecek bir hikayedeki benzersiz karakterlerle etkileşime girin.

Ana özellikler

Alıntı

«Yalnız, arkadaşsız bilgisayar korsanlarının günlerini yeni bir virüs ya da Trojan atı üzerinde çalışarak unutun. Bugün, herkes internette zamanlarını boşa harcıyor ve kraker, frager ve Kovboy kodu kendi forumları, toplulukları ve takipçileri var. »

Anahtar fetürleri: Anlatıyı sezgisel bir arayüz yoluyla tanıtmanın sürgülü bir yolu. Popüler mesajlaşma uygulamalarının sohbet mekaniğini kullanmak. Hedeflerinize ulaşmak için sosyal mühendislik becerilerinizi kullanın. Müzikçaların başarısını veya başarısızlığına dayanarak farklı konuşmaların kilidini açın. Anlatıya batırmanıza yardımcı olan benzersiz ve orijinal karakterler. Birden fazla seçenek dramatik açık uçlu sonuca yol açacaktır. Game World News Ticker'da. Dinamik sözlük.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.5 GHz (Intel Celeron / AMD Athlon 64 x2) Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikler veya AMD Radeon DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX uyumlu

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: 2.4 GHz (Intel Core I5 ​​/ AMD Phenom II) Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 8000+ / Radeon HD 5000+ DirectX: Sürüm 11 Depolama: 400 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ