Break Chance Memento Full İndir Oyun indir

Oyun / 06 December 2015

Break Şans Memento Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Break Şansı Memento, zamanlar arasında aile bağlarıyla ilgili bir hikayedir ve zaman yolculuğunu içerir, seri katili izler ve potansiyel eşcinsel romantizm. Shuuki, insanları kurtarabilir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Siyanid Tea

Publisher: siyanide çay

sürüm tarihi: 12 Şub, 2016

tür: macera, Visual romen

Break Chance Memento (BCM) tarafından en son görsel romandır.

Siyanür Çayı

. BCM, öncelikle zamanla aile bağları hakkında bir hikayedir ve zaman yolculuğunu içerir, seri katilleri izler ve potansiyel eşcinsel romantizm. Shuuki, zamanla seyahat ederek umursadığı insanları kurtarabilir mi? Bunu mutlu bir sonuncuya yapıp yapmadığının, tamamen oyuncunun kararlarına kadar.

Hikaye

Dört yıl önce, Shuuki'nin dünyası, ikiz kız kardeşi Fuyuka, sadece 12 yaşında bir kazada öldüğünde baş aşağı döndü. Ailesi, en büyük oğlu Natsume'nin ihmali üzerindeki ölümünden suçladı. Amamiya ailesi asla aynı değildi.

Bir kader sabahı Shuuki, erkek kardeşi Masaharu'nun cesedinin korkunç görülmesini engeller. Bütün umutlar kaybolduğunda ve Shuuki, erkek kardeşinin öldürüldüğü gerçeğiyle şartlara gelmesi gerektiğinde, gizemli Kyousuke bir teklifi ile ondan önce görünür:

Anahtar fetürleri: Disfonksiyonel bir aile ve en genç çocuğun hayatlarını değil, ilişkilerini kurtarma arayışı hakkında zorlayıcı bir bilim kurgu hikayesi, En az 6 saatlik görsel roman oyunu ve Nagasaki şehrini keşfedin, Memento'lar arayan ve seyahat eden zamanlar 77'den fazla karakter ve 70+ seçeneklere göre hikayede çok sayıda varyasyona sahip 8 farklı sonlar 50+ Unlockable CGS / Image

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.66 GHz Bellek: 2 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 600 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki
29
TELİF HAKKI İHLALİ