Bridge Constructor Medieval Oyun indir

Köprü Oluşturucu Ortaçağ Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Köprü Oluşturucu Ortaçağ, saati birkaç yüzyılda şövalyeler ve kaleler zamana döner. Şehrinizi hükümlerle sağlamak için sağlam köprüler oluşturun - ya da kurnazca ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: clockstone

Publisher: Başlangıç ​​Oyunları

sürüm tarihi: 15 Eylül, 2014

tür: rahat, simülasyon, bina, bulmaca

Orta Çağ'a dalın ve halefi dünya çapında # 1 hit, köprü kurucu için oynayın.

Köprü Oluşturucu Ortaçağ, şövalyeler ve kaleler zamanına birkaç yüzyıl döner. Şehrinizi hükümlerle tedarik etmek için sağlam köprüler oluşturun - ya da saldırgan birliklerin ağırlığının altında çöken kurnazca inşa edilmiş köprüler, düşmanların Horde'sini aşağıdaki uçurumlara gönderiyor. 40 yepyeni seviyedeki top ateşinden bile güvende olmayacaksınız. Ayak askerlerinizi ve atlı arabalarınızı kapalı köprüler ve istikrarlı sütun yapıları ile koruyun.

Mükemmel köprüyü inşa etmenize yardımcı olacak toplam beş malzeme vardır: Ahşap, Ağır Ahşap, Taş ve Halatlar, Köprü Çatı'nın yeni eklenmesiyle birlikte.

Heyecan verici arka plan hikayesi boyunca, bir adım adım olarak çeşitli malzemelerle tanışacaksınız ve bridges'inizin farklı seviyelerin gereksinimlerini karşılayabilmesi için bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz.

Anahtar fetürleri: İlk defa: Orta Çağ'da köprüler inşa et! Tamamen yeni bir oyun deneyimi için yepyeni seviye ve oyun modları Kendinizi Düşman Mancınıklarından Korumak İçin Sağlam Köprü Çatılarını Tasarlayın Abyss'e gelişen düşman birliklerini göndermek için kurnaz köprü tuzakları oluşturun. Heyecan verici ve komik arka plan hikayesi Güzel ortaçağ manzarasının tadını çıkarın Başarılar ve Liderlikler

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8 İşlemci: 1,8 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX9 Shader Model 2.0 ile uyumlu
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
80
TELİF HAKKI İHLALİ