Brink of Extinction Full İndir Oyun indir

NASTIKING FREE DOĞRUDAN PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Yok tükenme eşiğinde zorlu bir kule savunma oyunudur.

Extinction PC'nin eşiğinin eşiğine genel bakış:

nesli tükenme eşiği geliştirildi ve Düzeltme Oyunları AB tarafından yayınlandı. 30 Kasım 2017'de piyasaya sürüldü.

Yok tükenme eşiğinde, insan medeniyetinin kalıntılarında belirlenen zorlu bir kule savunma oyunudur.

15 kampanya düzeyindeki böceklerin savaşlarını ve 6 sonsuz mod seviyesi. Hizmetinizde, makineli tüfek taretlerinden plazma ve demiryolu taretlerine kadar değişen acımasız silahların bir arasınına sahipsiniz.

Eko sisteminde dramatik değişikliklerin ardından, böcekler mutluluğa, büyük ve kısır yaratıklara yetiştirmeye başladı. Kaynakların toplanması ve kalan insan kalabalıklarının korunması ile görevlendirilmiş gelişmiş bir insan kurtulan grubuna liderlik ediyorsunuz.

Tüm başarı görüntüleme alanının kilidini açmak için 67 başarılar toplayın, oyunda karşılaşılan farklı sahnelerden bir yolculuk yapın. Kampanyada karşılaştığınız ve kilidini açarken, taret ve düşmanları ayrıntılı olarak görüntüleyin ve kendi zayıf yönleri ve güçlerini öğrenirler.

NASIL NASIL NASIL YARIŞMASI NASIL YARIŞMASI BEDAVA Download:

Sadece bu oyunu yeni yükledik, burada indirmelisiniz: Nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar Nasıl Kurulum Güçlendirici BRINK PC'de Ücretsiz İndirin:

yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

nesli tükenme bedeli için sistem gereksinimi:

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2 GHz Bellek: 8 GB RAM DirectX: Sürüm 10 Depolama: 3 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 3 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Özel Grafik Kartı DirectX: Sürüm 10 Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

63
TELİF HAKKI İHLALİ