British Gangsters Full İndir Oyun indir

İngiliz gangsterleri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İngiliz Gangsterler - 60'ların zamansız İngiltere'ye dalın ve korkunç doktorun vong peşinde yer aldın! Çekim, entrika, nefes kesici bir çizgi roman dünyasında fantezi!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: BlackPixel Studio, YS İnteraktif

Yayıncı: zeppelin eğlence, fişi dijital

sürüm tarihi: 17 Aralık, 2019

tür: eylem, macera, gündelik, simülasyon

Korkunç Doktor Wong'un peşinde olan Croker çetesinin üç üyesi olarak oynayın!

En güçlü silahlarla donatılmış, kaybınızı yemin eden düşmanlarla yüzleşmek, Çin triad ile yüz yüze yüz yüze, mekanize eşekarlıklar, zombiler ve hatta Nazi robotları!

10 yüksek etkileşimli seviye ile heyecan verici bir eylem / macera oyunu, bir kapak ve ateş oyunu ve AMP'nin eşsiz bir karışımı oluşturur; Dijital çizgi roman!

Ekibimiz

YS İnteraktif: Console, PC ve Mobile'da oyunları tasarlayan ve geliştiren oyun endüstrisi gazileri tarafından kurulan Indie Fransız stüdyosu. Juan Díaz Canales ve Juanjo Guarnido tarafından ünlü komik «Blacksad» tarafından ilham alındı.

Blackpixel Studio: Blackpixel Studio, Ocak 2010'da, birkaç sanatçıdan ve programcılardan oluşan bir takımdan doğdu. Oyun Referansı: Şu anda "Noob" oyununun üretiminde, bir mmorpg'deki oyuncuların hayatını Ufuk olarak adlandırılan bir MMORPG'de kronik olan bir Fransız serisi.

Christian Papazoglakis: Glénat tarafından yayınlanan 20'den fazla çizgi roman, dünyanın en iyi ve en tanınan karikatüristlerinden biri olan Sanatçı Draftsman.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 8/10 İşlemci: 2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Entegre Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
40
TELİF HAKKI İHLALİ