Broken Dreams Full İndir Oyun indir

Kırık rüyalar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kırık rüyalar - karşılıksız aşk hakkında koyu giren bir hikaye; Kırık rüyalar, tam sesli oyunculuk, güzel elle çizilmiş ortamlar ve bir .... içeren rahat bir platform oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: mihai morosanu

Publisher: Yeni gerçeklik oyunları

sürüm tarihi: 19 Şub, 2016

tür: casual

Hiç birisini çok sevdin mi, onlar için bir şey yapmış olacağını mı? Kırık rüyalar, Jack'in 'Gölge Arkadaşları' oluşturabileceği bir platformdur; önceki eylemlerini tekrarlayan kopyalar. Melankolik bir hikaye, Gotik yapıt, profesyonel sesler ile tamamlandı, kırılmış durumda rüyalar, tahtada fantastik derecelendirmeler aldı.

Kırık rüyalar, orijinal flaş tabanlı oyunda bir genişlemedir. Tam ekran desteği, yeni seviyeler, ücretsiz bir varlık paketi (oyunda yer alan resim ve müzik içeren) ve buhar ticareti kartlarıyla birlikte. Şimdi bu harika oyunu buhar kütüphanenize ekleyebilirsiniz!

Featuring:

Anahtar fetürleri: Güzel, çizilmiş sanat eserleri Karşılıksız aşk hakkında koyu giren bir hikaye Profesyonel sesli oyunculuk Bir bükülme ile awesomeness platformu! Bir 'gölge' oluşturmak için boşluk, atlama platformları ve daha fazlası olarak engelleri atlatmak için kullanılacak karakterin kopyaları! Klavyeyi kullanarak her iki karakteri aynı anda kontrol edin - seviyeyi çözmek için birlikte çalışın! Varlık Paketi, oyunda kullanılan müzik ve sanat eseri içerir

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Pentium 2Ghz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 1GB Depolama: 16 MB Mevcut Alan Ses kartı: stereo ses
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
45
TELİF HAKKI İHLALİ