Brothers in Arms: Road to Hill 30 Full İndir Oyun indir

Oyun / 15 August 2013

Arms'deki kardeşler: Hill'e giden yol 30 ™ full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. Silahtaki Kardeşler: Hill 30 ™ yoluna - gerçek bir hikayeye dayanarak. Normandiya'da işgalden önce ünlü hava grubu sırasında SGT. Matt Baker ve 101. Havadaki Kadrosu ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gearbox yazılımı

Publisher: ubisoft

Çıkış tarihi: 15 Mar, 2005

tür: eylem, atıcı, strateji

Gerçek bir hikayeye dayanarak. Normandiya'da işgalden önce ünlü hava grubu sırasında SGT. Matt Baker ve 101. Havadan Paraşütçü kadrosu, Fransız kırsalına dağıldı.

Hikaye açtıkça, görevinizin başarısı ile erkeklerinizin hayatları arasında seçim yapmalısınız - kardeşleriniz kollarında.

Silahtaki Kardeşler: Hill 30'a giden yol, eşsiz görüntü, özgünlük, ses ve oyun ile birlikte tarihi, sekiz günlük Normandiya işgalinde oyuncuları batırır.

Bir türden biri: Hill 30'a Silah Yolu'ndaki kardeşler, İkinci Dünya Savaşı'ndaki tek birinci şahıs taktik atıcıdır.

Gerçek Askeri Taktikler: Sezgisel ve kullanımı kolay Squad kontrolleri Hem hardcore hem de ana oyun izleyicisine hitap ediyor.

Gerçek Askerler: Her biri eşsiz bir kişiliğe, görünüm ve stil içeren 20'den fazla karakterden oluşan bir oyuncu.

Devrimci AI Sistemi: Müttefikler ve düşmanlar, yangın ve manevranın standart çalışma prosedürlerini flank ve düşmanlarını öldürmek için kullanır.

benzeri görülmemiş özgünlük: ordu sinyal kolordu fotoğraflarından, hava keşif görüntülerinden ve görgü tanığı hesaplarından yeniden oluşturulan tarihsel olarak doğru ve ayrıntılı savaş alanları, olaylar ve ekipmanlar.

Yenilikçi çok oyunculu: Oyuncular, heyecan verici hedefleri başarmak için bir Wits ve Beceri savaşında üç kişilik AI ekiplerini komuta edin.

Ödüllü Takım: Şanzıman yazılımı, yarı ömürdeki yarım ömrü yaratıcıları, James Bond'un Güçlendiricileri ve Geliştiricileri: Nightfire, Counter-Strike ve Halo (PC).

Desteklenen OS: Windows® 2000 / XP (yalnızca) İşlemci: 1 GHz Pentium® III veya AMD Athlon ™ (2.5 GHz Pentium IV veya AMD önerilir) Bellek: 512 MB (1 GB önerilir) Grafikler: 32 MB DirectX® 9.0C uyumlu (desteklenen listeye bakın *) DirectX sürümü: DirectX 9.0c (dahil) Ses: 16 bit DirectX 9.0C uyumlu ses kartı Sabit Disk: 5 GB Çevre Birimleri: Windows klavye ve sadece fare * Serbest bırakma sırasında desteklenen video kartlar: ATI® Radeon® 8500/9000 / X serisi, NVIDIA® GEFORCE ™ 4 / FX / 6 Serisi (GeForce 4 MX desteklenmiyor)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
17
TELİF HAKKI İHLALİ