BrutalAliens Full İndir Oyun indir

Brutalaliens full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Brutalaliens, yabancı uzay kolonilerinin işgali hakkında bir oyundur, ağır silahlar, askerler birlikleri ve taktiksel becerilerle donatılmışsınız. Tüm yabancı yarışı ortadan kaldırmak zorundasın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: voronoi oyunları

Publisher: voronoi games

sürüm tarihi: 21 Ağu, 2018

Tür: Eylem, Strateji, Sci-Fi

Brutalaliens, yabancı uzay kolonilerinin işgali hakkında bir oyundur, ağır silahlar, askerler birlikleri ve taktiksel becerilerle donatılmışsınız. Vorganoidz adlı tüm yabancı yarışları Galaxy'den yok etmelisin.

Oyuncu, ana karakter genel Robson'u kontrol eder, amacı, bu vorganoidz uzaylılarıyla istila edilen uzay kolonilerinin her birine yaklaşmak ve onları yok etmektir.

merminin hızlı ateşlenmesi olan ağır silahlar en iyi şansınızdır. Bunlara karşı Vorganoidz teknolojisini kullanın, sizin tarafınızdan veya müttefikleriniz tarafından öldürülen her bir uzaylıyı, mühimmat ve PowerUps becerileri gibi önemli bir ürünü düşürür, bu ITENS'i topla yolculuğunuzu kolaylaştırır.

Çevredeki tüm düşmanları yok eden uzay geminiz tarafından atılan kalkan, yaşam yenilenmesi, hızlı ışınlama ve patlayıcılar gibi taktiksel becerilere erişiminiz var.

sıralamasında yerinizi fethetin. Vorganoidz yarışından korkmadan yüz.

Vorganoidz kimdir?

Bir Alien Yarışı, Vorganoidz'e yeni çıktı. Vorganoidz yarışı hem teknoloji hem de askeri taktiklerde çok hızlı bir şekilde genişliyor. Onlar gergin, sinsi ve öngörülemeyen. Her ölü uzaylı, bu korkunç vebanın galaksisini temizlemek için daha büyük bir değişikliktir.

Ben kimim?

General Robson, Yabancı Silah Teknolojisindeki Savaş Taktikleri, Güçlü, Tirasız, Uzman Deneyimi ile yüksek askeri rütbeye sahiptir.

Müttefikleriniz:

Bunlar, Vorganoidz imha için daha müdahaleci bir kuvvete ihtiyacınız olduğunda, spacefighter eğitimli askerler, emrinizde olacaktır.

Silahlarınız:

Yolculuğunuzda emrinizde hızlı saldırı silahlarınızda olacaksınız.

Kaynaklarınız:

Vorganoidz, sahip olduğu bir çok mücadele teknolojisi, holografik kalkan, DNA yenileme, patlayıcılar ve plazma mühimmat gibi özellikler, bu kaynakları sizin lehinize kullanır.

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: 1.8 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: VRAM 1024MB Depolama: 490 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: 2.4ghz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: VRAM 1024MB Depolama: 490 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
63
TELİF HAKKI İHLALİ