Brute Full İndir Oyun indir

Brute bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Brute, canlı, minimalist estetiğe sahip zorlu bir arcade shooter. Atmosferik bir film müziği ve yapılan sesler içeren planlama, zamanlama ve keşif hakkında bir oyundur ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: mgfm

Publisher: mgfm

sürüm tarihi: 17 May, 2017

tür: eylem

Brute, minimalist estetik olan zorlu bir arcade oyunudur. Atmosferik bir film müziği ve analog sentezleyicilerden yapılan sesler içeren planlama, zamanlama ve keşifle ilgili bir oyundur.

25 ana aşamadan geçmek bir zorluktur, 50'sinin tamamını bitirmek zordur, ancak 100 seviyelerin tamamını tamamlamak, her 100 seviyenin tamamı gerçek bir beceri testi olacaktır. Sonuçta delilik için, hız, yakıt kullanımını ve nesneleri vuran her seviye için de Par Times'i de vardır. Brute, kendisini açıklamayan, oyuncuyu işlerin nasıl tepki verdiğini ve davranışlarını nasıl görmesini teşvik etmesini teşvik eden bir oyundur.

Oyun Özellikleri:

Bu, Tyler Berber'den grafik tasarım ve müzik katkıları içeren Sound Designer Michael Manning (Tölva, Rogue System, Mirrormoon EP) ile ilk oyundur.

Anahtar fetürleri: 50 El Hazırlanmış Seviyeleri + 50 "Gizli" Seviyeleri Çekim yapacak birçok şey Gizli seviyeleri ve modları olan garip bir menü Sezgisel Kontroller - İhtiyacınız olan tek şey bir fare! Çok fazla müzik!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: X64 Çift Çekirdekli İşlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: En son sürücülere sahip bir NVIDIA veya AMD grafik kartı. Düşük performans, stabilite ve özellik seti nedeniyle Intel grafik cipsi kullanarak herhangi bir donanımdan kaçınmanızı öneririz. Depolama: 240 MB Mevcut Alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
74
TELİF HAKKI İHLALİ