Build-a-Lot: Big Dreams Full İndir Oyun indir

build-a-lot: büyük rüyalar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. İnşa-A-Çok: Büyük Rüyalar - Her topluluğun büyük hayalleri var ve onların gerçekleşmesini sağlayan sensin !!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: yönetim

En küçük topluluk bile büyük hayalleri barındırıyor. Her biri mahalleler inşa etmelerine, evleri iyileştirmelerine, evleri geliştirmelerine veya parklar ve hizmetler eklemelerine yardımcı olacak birini arıyor. Sadece inşa edilecek evlerden daha fazlası var, her bir kasabanın ticaretini ve eğlencesini de denetleyeceksiniz. Büyük hayalleri yerine getirmek için büyük bir iş, ama endişelenme, topluluk liderleri başlamanıza yardımcı olacak orada olacak. Çabucak bitirmek için yarış ve en yüksek dereceyi al ya da zaman ayırın ve tam olarak istediğiniz şekilde bitirin, çünkü onlar da hayallerinizdir!

inşa-çok fazla dünya

Anahtar fetürleri: 6 farklı mahalleyi kapsayan 50 seviye Evler, parklar ve hizmetler dahil olmak üzere 15 yapılar Hızlı para toplamak için "Flip House" özelliğini kullanın Bonus puan kazanmak için isteğe bağlı hedefleri tamamlayın

Minimum: OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 1.0 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 274 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
105
TELİF HAKKI İHLALİ