Bunka no Kenkyu Revival of Queen Leyak Full İndir Oyun indir

Bunka no Kenkyu - Kraliçe Leyak'ın canlanması - full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bunka YOK KENKYU - Kraliçe Leyak - - Bünka Hayır KENKYū - Kraliçe Leyak'ın canlanması - Bali, teknoloji, gelenek ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: BNK Team

Publisher: devgru-p

sürüm tarihi: 14 Eyl, 2017

tür: macera, Visual romel, anime

Detaylar

Bunka NO KENKYū - Kraliçe Leyak'ın canlanması - romantizm baharatları ve doğaüstü olan bir gerilim görme romanıdır. Hikaye, teknolojinin, geleneğin ve doğaüstü korkuların modern bir cennetin kılığına girdiği, teknolojinin, geleneğin ve doğaüstü korkuların olduğu egzotik bir adada yer almaktadır. Kahraman, Tetsuo Kobayashi, Kyoto Üniversitesi'nin önde gelen tarihçisinin oğludur. Kültür Araştırma Kulübündeki arkadaşlarıyla, eski bir lanetle duruyorlar ve Kraliçe Leyak'ın necronomicon için uluslararası bir avın içine çekiliyorlar. Bu görsel romanda çoklu sonlar ile, Ida Ayu, Bali'nin yerlisi, Ida Ayu gibi kızlarla bir ilişki kurabilir ve Necronomicon'un gizli sırlarını ortaya çıkarabilirsiniz. Veya çocukluk arkadaşınız, Kyoko Nakamura ve karanlık geçmişinizle yeniden bağlanın.

Bunka NO KENKYū, 7 Eylül 2017'de bir serbest bırakma eylemi olan üç ACT oyunudur ve daha sonraki eylemler, temel oyunun tüm sahiplerine ücretsiz bir güncelleme olarak yayınlanmaktadır. Her hareket sizi Leyak Kraliçesinin gizemine daha derine götürür ve kültür araştırma kulübünün diğer üyeleri ile gücünüzü, çözülmesini ve arkadaşlığınızı test eder.

Anahtar fetürleri: Tür: Korku, Drama ve Romantizm Yedi toplam saatten fazla oyun oynayan üç bireysel eylem 7 Eylül'de bir sürümde bulunmak, Bazın sahipleri için ücretsiz DLC olarak serbest bırakılan iki eylemde bulunma Her karakter için çoklu pozlar ve ifadeler 25'ten fazla orijinal CGS ve BGS Ida Ayu, Kyoko Nakamura veya Sophia Aelfwine ile bir ilişki kurmak! Windows ve Mac'te kullanılabilir

Minimum: OS: Windows XP veya daha yeni İşlemci: Pentium 4 1.7 GHz Bellek: 128 MB RAM Grafikler: Intel entegre grafik yonga seti Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Muhtemelen bu şeyi bir ekmek kızartma makinesi üzerinde çalıştırabilirsiniz (yasal olarak burada yasal olarak bağlayıcı değildir)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
57
TELİF HAKKI İHLALİ