Bye-Bye, Wacky Planet Full İndir Oyun indir

Güle güle, Wacky Planet full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bye-Bye, Wacky Planet - Eski okul video oyunlarından ilham alan hızlı tempolu 2D yan kaydırma atıcısı. Bir sürü düşmandan yıpranmak için çok çeşitli yabancı silahlar kullanın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: rasul mono

Publisher: efimov max

sürüm tarihi: 4 Kas, 2016

tür: Casual, eylem, macera, bilim-Fi, atıcı

ALAN ve Havva olarak oynarsınız, gezegen dünyasında korkunç bilim adamlarının elindeki dünyaya çıkan çok güzel uzaylılar. Kaçmalarını ve ev gezegenlerine geri dönmelerine yardımcı olun! Gamepad'inizi alın, geri yaslayın ve eski güzel günler gibi oyunun tadını çıkarın.

Anahtar fetürleri: Eski okul video oyunlarından ilham alan dinamik ve renkli eylem. Bir sürü düşman ve yabancı silah. Özel özellikleri ve savaş ekipmanı ile iki oynanabilir karakter. Atlar, kısa çizgi ve blaster çekimleri. Epik patron savaşır. Tam Gamepad'in desteği.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: WebGL uyumlu Depolama: 300 MB Mevcut alan Ses kartı: Entegre ses Ek notlar: Gamepad (xinput, isteğe bağlı), 16: 9 En boy oranı (önerilir)
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
43
TELİF HAKKI İHLALİ