Californium Full İndir Oyun indir

californium full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Californium - Wacky Shenanigans ve kötü bir yolculuğun birinci şahıs deneyimi olan Californium, Bilim Kurgu Efsanesi Philip K. Dick'e saygı duyuyor (Blade Runner, Aziny ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Darjeeling, Nova Prodüksiyon, Arte Fransa

Publisher: arte fransa

sürüm tarihi: 17 Şub, 2016

tür: macera, Sci-Fi

Wacky Shenanigans ve kötü bir yolculuğun birinci şahıs deneyimini alarak, Californium, bilim kurgu efsanesi için saygı gösteriyor Philip K. Dick (Blade Runner, Azınlık Raporu, Toplam Hatırlama, Yüksek Kale'deki Adam, vb. .) Sizi kendi kimliğini arayan bir yazarın hayatına taşıyarak. Simulacra'nın arkasında ne olduğunu bulacak mısın?

Berkeley, 1967. Asitten çıkma tehlikelerini, ayrılma sonrası bir depresyonun ve ölen bir kariyerinin lambasını yaşayın: Elvin Green'in hayatına hoş geldiniz, derin sıkıntıda bir bilim kurgu yazarı. Gerçeklik duygunuzu değiştirecek ve güçlü halüsinasyonlarla değiştirecek duyusal bir gezi için hazır olun. Zamanınızı ve paranızı uyuşturuculara ve ucuz alkollere geçirirsiniz ve uykusuzluk ve Boş sayfa sendromuyla mücadelelerle boğulur. Eşinizin belirsiz hatıraları thea ve editörünüz birbirlerine daldırmaz. Düşündüğün her şey, parçalanmaya başlar.

Alternatif gerçeklerin vaatlerine vermek çok basit olurdu, her biri bir sonraki daha çekici ... Bu sürekli seslerin aklınızı kontrol etmesine izin verir misiniz?

Californium sizi psychedelic bir dünyaya fırlatarak, matrisindeki aksaklıkları aramayı bırakır.

Darjeeling, Nova Prodüksiyon ve Arte Fransa, bu düpedüz aşk mektubunu Philip K. dick dünyasına sunmaktan gurur duyuyorlar. Olivier Bonhomme (Homo Machina), Xavier Thiry'nin heyecan verici bir film müziği ve Gizemli Theta'nın bir bölümünde aktör Paul Bandey'in inanılmaz bir performansını yaşayın.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core I3 2.00 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DX9 (Shader Model 2.0) Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
63
TELİF HAKKI İHLALİ