Camper Jumper Simulator Full İndir Oyun indir

Camper Jumper Simulator full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Camper Jumper Simulator, keşfetmek ve çözmek için çok sayıda bulmaca ile çılgın, yarış bir oyundur. Kazanmak için bulunması gereken kısayolların kaybolmasına sahip zorlu parkurlar. Bir sürü gizli ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: No-brain Studio

Publisher: No-brain Studio

sürüm tarihi: 2 jan, 2017

tür: yarış

Camper Jumper Simulator, keşfetmek ve çözmek için çok sayıda bulmaca ile çılgın, yarış bir oyundur. Kazanmak için bulunması gereken kısayolların kaybolmasına sahip zorlu parkurlar. Çok sayıda gizli sır ve zorluklar! En kısa sürede rotanın üstesinden gelmek için NITRO ve El freni kullanın, kayaların derin kırılmış durumdalarının üstesinden gelin, mutasyona uğramış hayvanlara dikkat edin ve çok dostça bir uzaylı medeniyet!

Tatiller dinlenme zamanıdır. Sonunda en çılgın fikirleri gerçekleştirebileceğim ve bölgedeki araçları test edebileceğim! Düşündüğün şey bu. Kuzgun kaya için seyahat ettiğiniz iki arkadaşla birlikte. Küçük Kanyon, Wilderness, bir yılda bir eğlence merkezi haline gelmiştir, bekleyemez!

noktada, her şeyin olması gerektiği gibi olmadığı ortaya çıktı. Alan terk edildi. Söylentiler, garip mutasyona uğramış hayvanlardan, geçmişten gelen vahşi hayvanlar ve hatta dünyayı ziyaret eden yabancı medeniyetten bahsetti! Hepsi senin düşündüğün ve arabayı sürüş için hazırlamaya başladı.

Kuzgun kaya bulmacalarını çözerek arabayı test edin! Becerilerinizi değil, beyninizi de kullanın. Eski mağaraları ziyaret edin, kaçan işçi makinelerinin geride kaldığını, uzaylı işgalini durdurmak için her şeyi kullanın!

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 2.5 GHz Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA 600 Serisi veya AMD R7 Serisi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
64
TELİF HAKKI İHLALİ