Campgrounds: The Endorus Expedition Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Kamp Alanları: Endorus Expedition Collector's Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kamp Alanları: Endorus Expedition Collector's Edition - Stalwart Explorers'ın Size katılmaları ve uzun süre boyunca bir seferde bir seferde katıldıkları için güvenli ve sıcak kalmaları için Kampingler Yapın.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

Tür: strateji

Rehberiniz olarak paha biçilemez bir eserle, siz ve addie, uzun süredir unutulmuş topraklar aracılığıyla Stalwart kaşiflerinin bir keşifine yol açar. Bu kaşifler, bilinmeyenleri cesurca kendileri için güvenli ve sıcak kalmak için kamp alanları oluşturmak için size güveniyorlar. Artifact'ın eski bir medeniyetin hikayesini, yoğun plajlara, yoğun ormanlarda, yüksek dağların üzerinde ve gizemli mağaraların derinliklerine gittikleri için yeniden yaşayın. İlginç karakterlerle karşılaşın, gizli hazineleri keşfedin ve antik yapıları yeniden inşa edin. Artifact'ın hikayesinin sonunda neler olduğunu bulabilir misin? Kamp alanlarında bulun: Endorus Expedition, yeni ve heyecan verici bir zaman yönetimi oyunu!

Bu özel bir

Collector's Edition

Standart sürümde bulamayacağınız özel ekstralarla dolu. olarak

Bonus

, toplayıcının baskı alımları

Anahtar fetürleri: Zorlu Bonus Oyunu! Entegre Strateji Kılavuzu Sanat Galerisi

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 CPU: 1.2 GHz RAM: 512 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 366 MB
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
94
TELİF HAKKI İHLALİ