Candleman: The Complete Journey Full İndir (v17.06.2020) Oyun indir

Candleman: Komple yolculuk full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Şama: Tamamen yolculuk - sadece 10 saniye yakabilmek rağmen, hafif bir mumluk, ışık aramak amacıyla, karanlıkta küçük bir mum yolculuk.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Spotlightor Interactive

Yayıncı: Spotlightor Interactive, Zodiac Interactive

sürüm tarihi: 31 Oca, 2018

tür: eylem, macera, rpg, bulmaca

Candleman: Tamamen yolculuk, ışığın hem hoş bir müttefik hem de aldatıcı bir düşman olduğu eşsiz bir bulmaca platformudur. Sadece 10 saniye yakabilecek küçük bir mumun rolünü üstlenin ve sorunsuz bir zorluk eğrisi ile zorlu düzeylerde rahatsız edici bir karanlığa girin. Uzak parıltıyı ararken, ışığın ve gölgenin mekaniğinin mekaniğine dayanan engellerin üstesinden gelmek için WIT'lerinizi kullanın.

Düşüncelerinizi duymak isteriz. Sohbete katılın ve bize deneyimlerinizden bahsedin:

Bize katılın

Buhar Tartışması

bizim gibi

Facebook

bizi takip edin

Twitter

Anahtar fetürleri: Büyülü dünyalarla yolculuk, her biri sonuncusundan daha gizemli. Işık ve gölge mekaniğinde köklü yenilikçi zorluklarla yüzleşin. Daha önce gördüğünüz her şeyin aksine çarpıcı bir masalaya dalın.

Minimum: OS: Windows 7, 64-bit İşlemci: Intel CPU Core I3 Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GPU GEFORCE GTX460 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: Windows 7/8 / 10,64-bit İşlemci: Intel CPU Core i7 Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GPU GEFORCE GTX750 DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
79
TELİF HAKKI İHLALİ